Dni otwarte w salonach KRISHOME

Warto mieć dobry plan działania, korzystać z okazji cenowych i wybierać odpowiednie rozwiązania. W obecnych czasach zyskuje inwestowanie w sprawdzone produkty. Po oszacowaniu możliwości budżetu przychodzi czas na ich wybór. Najlepiej jest postawić na rozwiązania od jednego producenta i po prostu cieszyć się gwarancją spokoju.

Dni otwarte w salonach KRISHOME

Jeżeli jesteś na etapie wybierania stolarki otworowej do swojego nowego domu lub zdecydowałeś się na termomodernizację budynku, w którym mieszkasz od lat, z pewnością szukasz wysokiej jakości stolarki otworowej. Bez wątpienia zależy Ci również na optymalizacji ceny wybranych produktów.

Wielkimi krokami zbliża się BLACK WEEK w KRISPOL, podczas którego kupisz stolarkę otworową od renomowanego producenta z gwarantowanym, najwyższym w tym roku rabatem. Przygotuj się. W jaki sposób? Wykonaj cztery proste kroki.

Krok 1: Odwiedź stronę internetową producenta

Wybór jest naprawdę szeroki – po prostu wejdź na stronę i rozejrzyj się! Dowiedz się więcej o produktach i znajdź najbliższy Salon KRISHOME lub salon partnerski, w którym zamówisz produkty marki KRISPOL. Jeśli szukasz inspiracji zapraszamy do korzystania z social mediów: Pinterest, Facebook, Instagram, YouTube, TikTok.

Odwiedź strone internetową Krispol.

Krok 2: Skontaktuj się z lokalnym salonem                              

Kolejnym ważnym krokiem jest kontakt z salonem sprzedaży. Im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Odwiedź najbliższy Salon KRISHOME lub salon partnerski i powiedz, czego oczekujesz. Przetestuj produkty, wybierz dekory i kolory. Pamiętaj, że promocja BLACK WEEK będzie ograniczona w czasie, dlatego rozmowę o potrzebach inwestycji i wstępne pomiary na budowie powinieneś załatwić z Doradcą Techniczno-Handlowym z wyprzedzeniem. Dzięki temu, wybrane elementy stolarki będą spersonalizowane i zadowolą Cię zarówno najwyższą jakością wykonania, jak i estetyką spójną z designem Twojej inwestycji.

Skontaktuj się z salonem KRISHOME.

Krok 3: Umów pomiar na budowie                           

To element, którego nie możemy opuścić i który musi odbyć się bezpośrednio na inwestycji. Dzięki niemu jesteśmy w stanie skonfrontować oczekiwania z budowlaną rzeczywistością. Ponadto wykonanie profesjonalnego pomiaru minimalizuje ryzyko niedopasowania zamówionej stolarki i ewentualnych niedogodności podczas jej użytkowania w przyszłości.

Wykonaj pomiary na budowie.

Krok 4: Sfinalizuj zamówienie                              

W BLACK WEEK – od 21 do 26 listopada – skorzystaj z najwyższego w tym roku rabatu na stolarkę marki KRISPOL. Po ostatecznej wycenie, uwzględniającej pomiary na budowie, pozostanie tylko podpisać umowę z punktem sprzedaży.

Sfinalizuj zamówienie.

Szukasz oszczędności? Skorzystaj z przewodnika, który ułatwi podejmowanie trudnych decyzji podczas budowy lub termomodernizacji domu. Pobierz darmowy e-book i zaplanuj zakup stolarki podczas BLACK WEEK w KRISPOL.


źródło i zdjęcia: Krispol

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT