Krispol podsumowuje wrześniowe spotkania Akademii Eksperta

Wrzesień jest miesiącem kojarzącym się z końcem wakacji i początkiem nauki. Nie tylko młodzież wraca do szkół, bowiem dorośli chętnie uczestniczą wówczas w kursach podnoszących ich kwalifikacje zawodowe. Akademia Eksperta Krispol odwiedziła we wrześniu 2021 aż pięć miast, gdzie przeprowadziła szkolenia dla partnerów handlowych.

Krispol podsumowuje wrześniowe spotkania Akademii Eksperta

Intensywny wrzesień w Akademia Eksperta KRISPOL

Marcin Garbaciak i Robert Szymfeld z branżą stolarki są związani od wielu lat. W minionym miesiącu przebyli łącznie 3364 km, odwiedzili 5 miast, przeszkolili 54 firmy i 109 ekspertów - skupiając się na szkoleniach produktowo-montażowych z zakresu automatyki STARCUS. Podczas szkoleń produktowych prowadzonych przez Marcina Garbaciaka Doradcy Techniczno-Handlowi z salonów KRISHOME nabywali wiedzę, jak w pełni służyć pomocą inwestorom i w jaki sposób umiejętnie wykorzystywać przewagi rynkowe produktów KRISPOL.

Cieszy nas, że projekt Akademii Eksperta dynamicznie się rozwija. Nasi Partnerzy nie tylko widzą potrzebę przeszkolenia ekip montażowych, ale skupili się również na edukowaniu wszystkich osób pracujących w firmie. Zdobyte certyfikaty to realne poświadczenie poziomu wiedzy Doradców, sygnał dla Inwestora, że w punkcie sprzedaży pracują specjaliści, którzy pomogą w doborze odpowiedniego produktu – komentuje Marcin Garbaciak.

Drugim ważnym filarem Akademii są szkolenia montażowe dla fachowców zajmujących się instalowaniem stolarki na budowie, prowadzone przez Roberta Szymfelda. Ich głównym celem jest uświadomienie, że profesjonalny montaż stolarki, jest równie ważny, jak dobrej jakości produkt.

W strategii firmy KRISPOL od lat szczególne miejsce zajmują działania edukacyjne. Warto pamiętać, że zarówno zdobywanie, ale przede wszystkim systematyczne uaktualnianie wiedzy i podążanie za trendami to istotny element gwarancji spokojupodkreśla Robert Szymfeld.

Niezwykle ważne jest również edukowanie inwestora końcowego. Akademia Eksperta prowadzi swój kanał na YouTube, na którym publikuje porady i wskazówki, z których warto skorzystać podczas budowy lub termomodernizacji domu.

Ostatni materiał dotyczył systemu ciepłego montażu bramy garażowej.

 

Cykl szkoleń odbywających się w różnych miejscach w Polsce -  w Sandomierzu, Szczecinie, Wrocławiu, Wieliczce i Grudziądzu -  pozwala nie tylko dbać o bliskość producenta z siecią handlową, ale także poszerzać wiedzę i wzbogacać o nowe doświadczenia ekspertów z branży budowlanej. Innym wydarzeniem, które także sprzyjało integracji partnerów Krispol było wrześniowe Rock Your Bussines w Opalenicy. Akademia Eksperta nie zwalnia więc tempa i planuje kolejne szkolenia, tym razem we Wrześni i w Łodzi.

źródło i zdjęcia: Krispol

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT