Krispol na liście Zielonych Urządzeń i Materiałów dedykowanych

Instytut Ochrony Środowiska przy współpracy z Ministerstwem Klimatu i Środowiska, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej opracował listę urządzeń i materiałów, które zostały zweryfikowane i zaakceptowane pod kątem wymogów programu Czyste Powietrze i ulgi termomodernizacyjnej. Jako pierwsze na liście znalazły się produkty marki KRISPOL.

Krispol na liście Zielonych Urządzeń i Materiałów dedykowanych

Produkty KRISPOL na liście Zielonych Urządzeń i Materiałów dedykowanych

Stolarka polskiego producenta pojawiła się w wyszukiwarce w kategoriach: okna, drzwi balkonowe, drzwi tarasowe i bramy.

Marka już od 2019 roku prowadzi szeroką kampanię edukacyjną w zakresie termomodernizacji.

Mając na uwadze skalę problemu smogu w Polsce, a także liczbę domów, które w naszym kraju potrzebują gruntownych remontów – konsekwentnie staramy się edukować inwestorów właściwie we wszystkich kanałach komunikacji KRISPOL. Chcemy zwrócić uwagę na nowelizację programu. Uproszczone warunki w znacznym stopniu ułatwiły korzystanie z pomocy. Cieszy nas, że wysokie parametry użytkowe, techniczne i cieplne pozwoliły zaklasyfikować nasze produkty na listę ZUiM, która w restrykcyjny sposób weryfikuje okna, bramy czy drzwi – mówi Radosław Gibki – Dyrektor Sprzedaży Krajowej KRISPOL.

Jak pokazują dane, zainteresowanie programem Czyste Powietrze rośnie

Do końca kwietnia 2021 roku zostało złożonych 236 791 wniosków i wykorzystane 4 222 808 055 zł z budżetu programu, współpracę podjęło też 1214 gmin.

To daje nadzieję na realną zmianę stanu powietrza w Polsce w przyszłości.

źródło i zdjęcie: Krispol

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT