Zmiana prezesa w firmie ANWIS

Po ponad 4 latach, dotychczasowy prezes firmy ANWIS - Bartosz Marczuk, z pobudek osobistych zrezygnował ze swojej funkcji.

Zmiana prezesa w firmie ANWIS

Zmiany w zarządzie firmy ANWIS

Aktualnie od 1 maja 2020 r. stanowisko prezesa zarządu piastuje Radosław Kuźma, który do tej pory odpowiadał w firmie za sprzedaż i marketing. Zarząd od tego dnia pełni swoje funkcje w składzie dwuosobowym: Radosław Kuźma – prezes zarządu oraz Bartosz Tafliński – członek zarządu odpowiedzialny za finanse i IT.

Radosław Kuźma ukończył trzy kierunki studiów: Ekonomia oraz Pedagogika na ZUT w Szczecinie oraz Logistyka na WSL w Poznaniu. Ponadto był słuchaczem Akademii Psychologii Przywództwa u Jacka Santorskiego.

Od 17 lat jest aktywnie związany z firmą ANWIS. Swoją drogę rozpoczął w 2003 r. na stanowisku kierownika ds. logistyki i sprzedaży. W okresie między 2009 a 2013 pełnił funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży.

Obejmował także stanowisko dyrektora zrządzającego w okresie od października 2013 do sierpnia 2014 r. W kolejnych latach zarządzał produkcją, a od 2016 r. ponownie pionem marketingu i sprzedaży.

Swoje ogromne doświadczenie, wyczucie marki i znajomość branży przesłon okiennych, z powodzeniem wykorzystuje na co dzień przy współtworzeniu wizji i strategii firmy ANWIS.

W nadchodzących latach będę kontynuował nasze działania, aby utrzymać dynamiczny rozwój firmy i umocnić pozycję w branży zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Chcę, aby marka ANWIS kojarzona była z solidnymi produktami do wyposażenia całego domu, a także funkcjonalnością i innowacyjnością. Głównymi celami spółki są: wzrost sprzedaży, identyfikacja możliwości wynikających z rozwoju nowych technologii oraz zmieniających się warunków ekonomicznych, a także zwiększenie naszego udziału w rynkumówi Radosław Kuźma, nowy prezes zarządu firmy ANWIS Sp. z o.o.

Firma ANWIS została założona w 1979 roku. Obecnie jest częścią Grupy WAREMA, światowego lidera w segmencie innowacyjnych technik osłonowych. Przez 41 lat funkcjonowania na rynku stała się liderem w branży osłon przeciwsłonecznych w Polsce i Europie. W ofercie firmy ANWIS znaleźć można pełną gamę systemów osłonowych, jak również komponentów do przesłon okiennych.

Źródło i zdjęcia: ANWIS

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE