Podwójny tytuł Lidera rynku Stolarki, 11 raz dla firmy Aluprof

W trakcie tegorocznego Ogólnopolskiego Forum Stolarki, miała miejsce Gala Liderów Rynku Stolarki. Podsumowując wyniki Centrum Analiz Branżowych, wybrano firmy, które miały najlepsze wyniki sprzedażowe w minionym sezonie. Firma Aluprof zdobyła nagrody aż w dwóch kategoriach: jako dostawca systemów aluminiowych oraz systemów roletowych.

Podwójny tytuł Lidera rynku Stolarki, 11 raz dla firmy Aluprof

II Ogólnopolskie Forum Stolarki odbyło się 3 października, w trakcie Targów Warsaw Build, po raz pierwszy jako uzupełnienie dobrze znanych fanom dobrego designu Targów Warsaw Home. Zwieńczeniem forum była uroczysta Gala, w której brało udział niemal 400 przedstawicieli z ponad 200 przedsiębiorstw z branży stolarki. Aluprof 11 raz z rzędu zwyciężył tym razem aż w dwóch kategoriach. Dyplomy Lidera Rynku Stolarki 2019 w kategorii Dostawcy systemów aluminiowych oraz Dostawcy systemów roletowych odebrał p. Aleksander Białas – Specjalista ds. marketingu.

Na targach ogromnym powodzeniem cieszyła sie I Krajowa Wystawa Innowacji na której spotkali się najważniejsi gracze na rynku, wytyczający kierunek rozwoju branży stolarki.

- Na wystawie promowane były spektakularne produkty nowoczesnej stolarki, a wśród nich nie zabrakło najnowszej propozycji naszej firmy – systemu MB-Skyline dedykowanego m.in. dla budownictwa jednorodzinnego rezydencjalnego. Drzwi przesuwne z ukrytą ramą doskonale wpasowują się w panujący dzisiaj trend na duże przeszklenia i subtelny wygląd profili, przeznaczone dla tych klientów, dla których poza jakością i funkcjonalnością liczy się też estetyka. Jesteśmy bardzo zadowoleni bo cieszyły się one dużą popularnością podczas trwania całej wystawy - mówi Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR Aluprof.

Uczestnicy Ogólnopolskiego Forum Stolarki głosowali na najbardziej nowatorski produkt Wystawy Innowacji, którym okazało się okno Future Energy Line opracowane przez firmę Petecki we współpracy z rzeszowską ML System. Jest to pierwsze okno z przezierną szybą fotowoltaiczną, która produkuje prąd dla naszych domów. Docenione przez branżę rozwiązanie wykonano w systemie MB-86 marki Aluprof.

- System MB-86 jest idealny do budownictwa energooszczędnego ze względu na podwyższone właściwości izolacyjne. Stosując go w zewnętrznych elementach architektonicznej zabudowy polepsza efektywność energetyczną budynku. MB-86 jest odpowiedzią nie tylko na trendy zrównoważonego budownictwa ale też na obowiązujący design - mówi Bożena Ryszka, dyrektor marketingu i PR Aluprof.

źródło i zdjęcie: Aluprof

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE