Nowy system okienno-drzwiowy MB-Skyline Aluprof

Nowy system drzwi przesuwnych MB-SKYLINE idealnie wpisuje się w zasady nowoczesnego designu. Duże, panoramiczne przeszklenia to symbol komfortu i luksusu, a takie konstrukcje umożliwia nowe rozwiązanie od Aluprof.

Nowy system okienno-drzwiowy MB-Skyline Aluprof

W przypadku okien i drzwi w salonie to widok jest najważniejszy. MB-SKYLINE bazuje na wąskich, minimalistycznych profilach - ramy ukryte są w ścianach, podłodze i suficie. Widoczne połączenie skrzydeł drzwi ma zaledwie 25 mm szerokości. Cały system to właściwie jednolite przeszklenie z delikatnie zaznaczonymi liniami podziału, co zaciera granicę pomiędzy wnętrzem salonu a krajobrazem za oknem.

Konstrukcja sprawia wrażenie lekkiej i delikatnej - mimo to, jej zaawansowana, innowacyjna technologia pozwala na montaż drzwi do wysokości 4m i wadze skrzydła do 750 kg.

MB-SKYLINE może być otwierany ręcznie i automatycznie - napęd i centrala sterująca są ukryte w profilu ościeżnicy lub na zewnątrz budynku. W nowoczesnym budownictwie takie rozwiązania sprawdzają się bardzo dobrze.

Podziwiając design, nie można jednak zapomnieć o komforcie termicznym. Profile aluminiowe uzyskują w tym względzie doskonałe parametry. MB-SKYLINE zawiera 3-komorowe profile z izolacją termiczną, które wpływają na uzyskanie parametru izolacyjności całej konstrukcji Uw od 0,85 W/(m2K).

Ważna jest też grubość przeszklenia, dlatego w systemie zastosowano pakiety 3-szybowe o grubości od 52 do 60 mm. MB-SKYLINE to nie tylko design najwyższej próby, ale rozwiązanie, który zadba o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców.

Dodatkowo system MB-SKYLINE od Aluprof został laureatem programu IRBS - Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki. Wyróżniono nie tylko wyjątkową i nowoczesną estetykę, funkcjonalność i właściwości techniczne - MB-SKYLINE spełnia też wszelkie wymogi dotyczące oszczędzania energii i ochrony środowiska.

Źródło i zdjęcie: Aluprof

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE