Nowa kolekcja rolet Colour by You marki Velux

Urządzając wymarzony dom, zależy nam, aby dopracować go do perfekcji. Wybór mebli i dekoracji nie jest prosty, zwłaszcza, kiedy nie możemy znaleźć dodatku w wymarzonym kolorze. Firma VELUX rozumiejąc to wyzwanie, wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i od lipca 2019 r., oferuje nowe rolety zaciemniające VELUX kolekcji Colour by You w 1800 kolorach.

Nowa kolekcja rolet Colour by You marki Velux

Z reguły rolety na zamówienie są drogie i trzeba na nie długo czekać – nie w tym przypadku - w 14 dni dostaniesz roletę do okna dachowego w wymarzonym kolorze do domu lub odbierzesz ją z wybranego sklepu. A wszystko w przystępnej cenie. Stworzysz wnętrza, które są tak różnorodne i kolorowe, jak Twoja wyobraźnia.

- Dzięki nowym roletom zaciemniającym VELUX DKL możemy nie tylko zapewnić sobie komfortowe warunki do snu na poddaszu, ale też sprawić, aby okna dachowe wyglądały ciekawie i były idealnie dopasowane do innych elementów wystroju.

- Jeśli zależy nam na stworzeniu przytulnego i ciepłego wnętrza, wybierzmy odcienie czerwieni i różu. Z kolei decydując się na bardziej spokojny, lecz nowoczesny wystrój warto pomyśleć o szarościach lub tonach niebieskiego - wyjaśnia Dominika Majchrzak, kierownik ds. produktu w firmie VELUX.

- Domownikom często wydaje się, że wybierając rolety w ciemnych kolorach, zapewnią sobie lepsze zaciemnienie pomieszczenia. W przypadku oryginalnych rolet wewnętrznych VELUX stopień zaciemnienia nie zależy od koloru produktu, a od materiału z jakiego został on stworzony.

- Dzięki nowej kolekcji Colour by You, domownicy mogą dopasować rolety idealnie do swoich oczekiwań i stworzyć wnętrza swoich marzeń, jednocześnie mając gwarancję tak samo efektywnego zaciemnienia - wyjaśnia Dominika Majchrzak, kierownik ds. produktu w firmie VELUX.

Stworzenie zbalansowanego i estetycznego miejsca w domu w dużej mierze zależy od wybranych przez nas kolorów. Aranżując wnętrza mamy kilka dużych płaszczyzn takich, jak ściany, podłoga, okna.

Najlepiej najpierw wybrać kolor wiodący, a później skupić się na dodatkach. Często jednak to właśnie one przysparzają nam największych wyzwań. Aby ułatwić sobie to zadanie możemy wybrać jedną z dwóch strategii – szukać kontrastów lub przeciwnie - odcieni koloru wiodącego.

Jeśli wybrane barwy nie pasują do siebie lub do wnętrza, może mieć to znaczący wpływ na wygląd pokoju. Dzięki nowym roletom zaciemniającym VELUX Colour by You, wybór osłon wewnętrznych stanie się prosty i przyjemny, a przede wszystkim całkowicie spersonalizowany.

Źródło i zdjęcie: Velux

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE