Niższe ceny i korzystne raty produktów firmy Wiśniowski

Wszyscy doskonale wiemy, jak wiele czasu i środków finansowych generuje budowa domu czy jego remont. Bramy, okna, drzwi i ogrodzenie to konieczne elementy naszej inwestycji i posesji, a ponieważ mają nam służyć przez wiele lat, warto w nie zainwestować. Zakup produktów wysokiej jakości, do tego w promocji gwarantuje nam niezbędny komfort i zapewniają bezpieczeństwo. Dzięki ofertom specjalnym oszczędzamy pieniądze i możemy dostać więcej w lepszej cenie. Na jakie promocje można liczyć?

Niższe ceny i korzystne raty produktów firmy Wiśniowski

Popularne produkty w niższych cenach

Obniżki procentowe lub kwotowe, to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych promocji. Warto na nie czekać, zwłaszcza, gdy chcemy kupić więcej produktów, np. drzwi z inteligentnym systemem smartCONNECTED czy nowoczesne ogrodzenie. Taką wiosenną promocję klientom oferuje marka WIŚNIOWSKI, lider w produkcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń.

Dzięki niej klienci mogą zaoszczędzić środki, kupując przy tym produkty najwyższej jakości. Przykładowo, w korzystniejszej cenie nabyć możemy superciepłą automatyczną bramę segmentową UniTherm z panelem INNOVO o grubości 60 mm, wyposażoną w napęd MOTO lub METRO.

Dodatkowo przy zakupie bestsellerowych drzwi CREO zamówić można do nich ukryty samozamykacz 50% taniej lub otrzymać stylowy uchwyt gratis. Pełnię wykończenia zyskamy, zamawiając nowoczesne ogrodzenia w najmodniejszych kolorach Home Inclusive 2.0, które teraz dostępne są przy dopłacie jedynie 5% (zamiast 15%). Rabaty tego typu są bardzo korzystne, zwłaszcza gdy od dawna planowaliśmy zmiany lub musimy zakupić wiele produktów w jednym czasie.

Ile razy musieliśmy odkładać wykańczanie naszych inwestycji na „lepsze czasy”? Dzięki proponowanej przez WIŚNIOWSKI promocji możemy pozwolić sobie na zakup pełnego wykończenia domu już dzisiaj, zyskując spokój i jakościowe produkty na lata.

Korzystne raty

Zakupy na raty to jedna z popularnych form promocji. Przy wyposażaniu domu naprawdę warto z niej korzystać, zwłaszcza przy ratach 0%. Do 16 lipca 2019 roku, produkty marki WIŚNIOWSKI zakupić można w ofercie specjalnej – nawet w 30 ratach RRSO 0%. Klient decydujący się na zakup produktów na raty ma pewność, że uniknie odsetek, prowizji i innych typowych kosztów – te w czasie trwania oferty wiosennej wynoszą 0 złotych (dla maksymalnie 30 rat).

Suma wpłacanych rat będzie więc równa rzeczywistym kosztom zakupu produktu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy w danym momencie nie możemy sobie pozwolić na całościowy zakup, a nie chcemy czekać lub wydawać pieniędzy na tańsze zamienniki.

Źródło i zdjęcie: Wiśniowski

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE