Nowość! Napęd Moto firmy Wiśniowski

Na rynku właśnie pojawił się najnowszy napędu MOTO WIŚNIOWSKI powered by Somfy. To ważny projekt dla rynku, który już został doceniony nagrodą TopBuilder w kategorii „Nowość Roku 2019”. MOTO to nie tylko produkt, ale i symbol zmiany sposobu działania w branży produktów dla domu.

Nowość! Napęd Moto firmy Wiśniowski

Napęd do bram garażowych MOTO jest owocem współpracy marki WIŚNIOWSKI i Somfy - światowego lidera w dziedzinie rozwiązań inteligentnego sterowania i automatyki. Po sukcesie pierwszego wspólnego projektu, napędu METRO, marki postanowiły pójść o krok dalej i stworzyć produkt, który wypełni niszę automatyki do bram garażowych w ekonomicznych cenach.

Właściwości napędu do bram garażowych MOTO

Wszystkie najważniejsze funkcje napędu do bram garażowych zostały zamknięte w minimalistycznej i estetycznej obudowie. MOTO może być sterowane za pomocą nadajników oraz umożliwia podłączenie fotokomórek, lampy sygnalizacyjnej oraz przycisku naściennego do ręcznego sterowania.

Napęd MOTO uruchomi się również w przypadku braku energii elektrycznej, jeśli posiadać będziemy baterię awaryjnego zasilania.

Kolejnymi zaletami napędu jest szybka i prosta konfiguracja parametrów, a także natychmiastowe rozpoczęcie pracy w mniej niż 60 sekund od zamontowania.

Dzięki cichej i płynnej pracy napęd sprawdzi się w garażach połączonych z budynkiem i sąsiadujących bezpośrednio z sypialnią. Co ważne, napęd MOTO jest produkowany w Europie.

- Po sukcesie pierwszego napędu METRO, który szybko okazał się rynkowym hitem, postanowiliśmy stworzyć produkt, który będzie odpowiadał potrzebom naszych klientów, szukających rozwiązań dla domu w ekonomicznych cenach.

- Dzięki współpracy z firmą Somfy stworzyliśmy dwa produkty dla różnych odbiorców, ale w tej samej idealnie dopracowanej formie i spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Każdy z nas doskonale zna naszych klientów, a łącząc siły mogliśmy stworzyć dla nich produkt idealny - mówi Marcin Strzelec, menedżer zarządzający grupami produktów bramy garażowe i przemysłowe, automatyka, technologie inteligentne z firmy WIŚNIOWSKI.

- Napęd MOTO wpisuje się w zróżnicowaną ofertę marki WIŚNIOWSKI, a dzięki rozwiązaniom Somfy zapewnia komfort sterowania i eksploatacji, oparty na wieloletnim doświadczeniu na rynkach światowych. Technologia RTS, w której działa napęd jest doceniana przez instalatorów i użytkowników indywidualnych za niezawodność oraz za możliwość wykorzystania w rozbudowie systemu automatyki domowej - mówi Piotr Bębenista, key account manager Somfy Polska.

Kwintesencją współpracy obu firm będzie wspólne wystąpienie podczas X Kongresu Stolarki Polskiej, którego WIŚNIOWSKI oraz Somfy będą Partnerami Strategicznymi. Na Kongresie obecny będzie dr Witold Jankowski - prezes ICAN Institute, redaktor naczelny „Harvard Business Review Polska”. Wydarzenie odbędzie się 23 i 24 maja 2019 roku w podwarszawskiej Jachrance.

Źródło i zdjęcie: Wiśniowski

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE