Okna dachowe VELUX taniej w zestawach

Odpowiednio dobrane i prawidłowo rozmieszczone okna dachowe mają ogromny wpływ na bilans energetyczny budynku, doświetlenie pomieszczeń światłem dziennym oraz wentylację. Dokonując wyboru wielkości i liczby okien dachowych, należy pamiętać, że ich powierzchnia powinna stanowić około 10% powierzchni podłogi pokoju.

Okna dachowe VELUX taniej w zestawach

Jeśli chcemy cieszyć się większą ilością światła na poddaszu, możemy zamontować kilka okien obok siebie. Wtedy przeszklenia mogą sięgać nawet 30-40% powierzchni podłogi. Najczęściej spotykanym zestawem okiennym są dwa okna zamontowane obok siebie.

Z kolei łącząc okna dachowe z oknami kolankowymi, powiększymy optycznie poddasze, ale też otworzymy się na przestrzeń i piękne widoki.

Dostępne są w wersji:

  • uchylnej w technologii drewnianej, okno kolankowe VELUX VFE,
  • uchylno-rozwieranej na bok: VELUX VFA/VFB,
  • nieotwieranej w technologii drewniano-poliuretanowej - okno VELUX VIU.

Teraz zestaw VELUX kombi z dwoma oknami dachowymi z linii Standard Plus drewnianymi lub drewniano-poliuretanowymi (typy GLL 1061, GLL 1061B, GLU 0061, GLU 0061B) umiejscowionymi obok siebie wraz z kołnierzem uszczelniającym EKZ i EKW (do pokryć profilowanych) lub EKJ (do montażu obniżonego w dachówkach profilowanych), dostępne są w ofercie niższej o 400 zł.

Z kolei zestaw VELUX z oknem kolankowym dostępny jest w pakiecie: drewniane okno dachowe Standard Plus GLL 1061 lub GLL 1061B wraz z oknem kolankowym VFE 3066 z ceną niższą o 600 zł.

Źródło i zdjęcie: VELUX

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE