Spotkaj nowe możliwości. Najwięcej znajdziesz ich na Targach Budma!

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się 12-15 lutego 2019, zapowiadają się niezwykle interesująco. Na cztery miesiące przed targami swój udział potwierdziło znacznie więcej wystawców niż w latach ubiegłych. Imponujący jest także program wydarzeń towarzyszących, które będą okazją do inspirujących spotkań branży budowlanej.

Spotkaj nowe możliwości. Najwięcej znajdziesz ich na Targach Budma!

W połowie lutego Poznań stanie się najbardziej pożądanym miejscem dla profesjonalistów zawodowo związanych z budownictwem.

Na targach Budma spotkają się teoretycy i praktycy - producenci, projektanci i architekci z inwestorami, wykonawcami i fachowcami, by wymienić się wiedzą, doświadczeniem i innowacjami, które są siłą napędową rozwoju.

Wystawcy, którzy licznie i ze znacznym wyprzedzeniem zapowiedzieli udział w targach już rozpoczęli przygotowania tak, by zaskoczyć swoich partnerów biznesowych, konkurencję i zwiedzających interesującymi nowościami.

Najlepsze praktyki

Targi to nie tylko możliwość bezpośredniego nawiązania relacji biznesowych na stoisku wystawcy, ale także szereg wydarzeń towarzyszących, które odbywają się na kilku płaszczyznach.

MONTERIADA, czyli pokaz prawidłowych technik montażowych, Otwarte Zawody Dekarskie TURBO DEKARZ czy Mistrzostwa Europy Parkieciarzy w klasie Open będą zmaganiami praktyków - najlepszych fachowców, którzy zaprezentują właściwe, często nowe rozwiązania techniczne w swoich branżach.

Poznaj, rozmawiaj, rozwijaj!

Budma obfitować będzie również w spotkania, których cele to podzielenie się wiedzą teoretyczną i zainicjowanie debaty o wyzwaniach ważnych dla budownictwa.

Dzień przed rozpoczęciem targów, 11 lutego wystartuje dwudniowe Forum Gospodarcze dedykowane branży budowlanej Build 4 Future.

Dyskusję o inwestycjach i perspektywach rynku budowlanego w Polsce podejmą przedstawiciele administracji publicznej z przedsiębiorcami. Wykłady ekspertów i panele dyskusyjne dotyczyć będą stanu sektora budowlanego, gospodarki, problemów, zmian i zadań dla branży budowlanej na najbliższe lata.

Forum Designu i Architektury D&A od 13-14 lutego będzie skupiało projektantów, studentów, designerów i producentów poszukujących nowych trendów wokół innowacyjnych rozwiązań w obszarze szeroko pojętego projektowania przestrzeni.

W ramach D&A swój udział zapowiedzieli m.in. designerzy światowej sławy - Emilio Nanni oraz Marcantonio Malerba.

Musisz tam być

Budma to największe targi budowlane w Europie środkowowschodniej, znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy corocznie szukają na targach nowych rozwiązań i nowych możliwości.

Profesjonaliści, zarówno praktycy jak i teoretycy, nie pozwalają sobie na pominięcie tego ważnego wydarzenia, które inspiruje i motywuje do rozwoju.

Bilety na targi są już dostępne on-line. Warto zaplanować sobie udział w Budmie ze sporym wyprzedzeniem i już zarejestrować się w serwisie www.bilety.mtp.pl.

Dodatkowo grupy profesjonalistów liczące powyżej 8 osób mogą otrzymać zwrot kosztów podróży.

BUDMA zaprezentuje:

  • SALON STOLARKI BUDOWLANEJ: okna, drzwi; bramy, ogrodzenia, automatyka
  • SALON MASZYN, NARZĘDZI I WYPOSAŻENIA PLACU BUDOWY: maszyny budowlane, narzędzia i sprzęt pomocniczy; szalunki, deskowania i rusztowania; pawilony i kontenery; toalety przenośne, kontenery sanitarne
  • SALON DACHÓW I KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH: pokrycia dachowe, akcesoria dachowe, systemy izolacji dachowej, systemy odwodnienia, osprzęt dekarski, tarcica, maszyny do obróbki blach, wyroby metalowe i elementy mocujące
  • SALON PODŁÓG I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ: systemy wykończeniowe, schody, podłogi, łazienka i wellness, chemia budowlana
  • SALON ŚCIAN, STROPÓW I POSADZEK: prace gruntowe, elementy ścienne, systemy kominowe, elewacje, systemy dociepleń i termorenowacji, stropy, posadzki

Przyszłorocznej BUDMIE towarzyszyć będą targi:

  • WINDOOR-TECH, Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad. www.windoortech.pl
  • Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, 12-15 lutego 2019 r. www.budma.pl
  • Forum Gospodarcze dedykowane branży budowlanej Build 4 Future 11-12 lutego 2019 r. www.build4future.pl
  • Forum Designu i Architektury D&A 13-14 lutego 2019 r.
Źródło, zdjęcie i film: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE