Drzwi i brama garażowa firmy Normstahl

Szeroka oraz funkcjonalna brama garażowa jest niezwykłym ułatwieniem podczas wprowadzania i wyprowadzania samochodu. Zdarzają się jednak sytuacje, w których wchodzimy do garażu tylko po narzędzia ogrodowe, rower czy kosiarkę. Warto zatem pomyśleć o montażu drzwi prowadzących wprost do garażu.

Drzwi i brama garażowa firmy Normstahl

Firma Normstahl oferuje drzwi garażowe idealnie dopasowane wzornictwem do bramy segmentowej górnej.

Brama oraz drzwi prowadzące do garażu umieszczone są zazwyczaj blisko siebie. Warto zatem zadbać, by stanowiły one wzorniczy mariaż, a także by wyróżniały je podobne parametry techniczne. Drzwi do garażu serii EURO z oferty firmy Normstahl mogą również odpowiadać klasie odporności antywyważeniowej WK2, co oznacza, że są one równie trudne do sforsowania przez złodzieja jak brama segmentowa górna Normstahl EURO. Ponadto, dzięki zastosowaniu podwójnego mechanizmmu ryglowania i izolowanemu termicznie profilowi, drzwi gwarantują szczelność pomieszczenia.

Do produkcji drzwi garażowych firmy Normstahl wykorzystano panele ocynkowane z blachy stalowej, które w przypadku wyboru koloru z palety RAL są zabezpieczane podwójną warstwą lakieru piecowego lub wysokiej jakości okleiną. Warto podkreślić, że poszczególne sekcje drzwi są niezwykle stabilne, dodatkowo izolowane pianką poliuretanową, wypełniającą przestrzeń między dwoma powłokami blachy stalowej.

Podczas wyboru drzwi garażowych należy kierować się nie tylko funkcjonalnością, ale także estetyką. Wybór drzwi oraz bramy z oferty firmy Normstahl daje nam pewność perfekcyjnego dopasowania tych elementów. Drzwi garażowe serii EURO firmy Normstahl dostępne są w następujących wersjach: EUROLINE - ISO, EUROTREND - ISO, EUROFLAIR - ISO, EUROSTYLE - ISO, EUROTWIN - ISO oraz EUROCLASSIC - ISO. Drzwi te posiadają identyczne panele oraz wzór przetłoczeń jak bramy garażowe górne typu EURO. Wszystkie drzwi oferowane są w standardowych kolorach Normstahl lub - na życzenie inwestora - w dowolnym odcieniu z palety RAL i NCS. Co więcej, aluminiowa rama lakierowana proszkowo dostępna jest w podobnym kolorze jak panel drzwi.

Różnorodność odcieni, od bieli i kości słoniowej poprzez subtelne szarości oraz ciepłe brązy, a skończywszy na wyrazistych zieleniach oraz okleinach drewno- i kamiennopodobnych, daje możliwość estetycznego zagospodarowania przestrzeni. Drzwi garażowe Normstahl dostarczane są w stanie gotowym do montażu, z zamkiem wymiennym oraz bezpiecznym cylindrem. Dodatkowo, drzwi serii EURO firmy Normstahl wyposażone są seryjnie w klamkę w kolorze srebrnym. Można także wybrać klamkę w innej barwie - stal szlachetna, złoto lub czerń.

Montując bramę garażową warto pomyśleć o wygodzie nie tylko kierowców korzystających z tego pomieszczenia, ale także pozostałych mieszkańców domu. Wybór drzwi garażowych ułatwi dostęp do garażu, a zakup bramy i drzwi serii  EURO firmy Normstahl da nam pewność perfekcyjnego dopasowanie obu elementów oraz ich prawidłowego i co najważniejsze, bezpiecznego funkcjonowania przez wiele lat.

źródło i zdjęcie: Normstahl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT