PRODUCENCI
Drew-Holtz Sp. z.o.o. Sp. k.
ul.Komunalna 8, 14-200  Iława
tel. 89 648 38 12,

"DREW-HOLTZ” Z.P.U.H. od 1989 roku jest producentem drzwi, stolarki otworowej oraz innych wyrobów z drewna litego. Lata doświadczeń pozwoliły firmie na osiągnięcie rynkowego sukcesu.

W ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne (drewniane, płytowe tłoczone, płytowe płaskie) oszklone, jedno i dwuskrzydłowe, w kilkunastu odmianach i kolorach, oraz ościeżnice i listwy drzwiowe oraz drzwi zewnętrzne (drewniane i stalowe). Pełna elastyczność realizowanych zamówień oraz wykonywanie nietypowych zleceń uatrakcyjnia naszą ofertę.

Dobór surowców o sprawdzonej zgodności z aktualnymi wymaganiami technicznymi, badanie jakości wyrobów oraz ich doskonalenie na poziomie satysfakcji klienta gwarantuje drzwiom wysoką jakość i trwałość.

Własny transport drewna, samodzielne przecieranie oraz suszenie, produkcja, w końcu bezpośredni, także własny transport do klienta sprzyja naszemu głównemu celowi, jakim jest wytwarzanie wyrobów spełniających oczekiwania klientów przy zachowaniu minimalnych cen. Szereg składów fabrycznych rozmieszczonych w całym kraju, oraz sprawna organizacja zapewnia szybką i zawszę terminową realizację zamówień.

Naszą gwarancją są liczne nagrody przyznawane na przestrzeni wielu lat działalności, np. „Atut 2001 – Najlepszy Produkt Polski Północno-Wschodniej” za serię drzwi wewnątrzlokalowych sosnowych.

Na początku roku 2005 finalnie został wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2000. W roku 2007 firma została laureatem konkursu "Europejska firma roku 2007".

To kolejny sukces, który tak jak poprzednie nie miałby miejsca, gdyby nie wysiłek i zaangażowanie 280-osobowej załogi firmy „DREW-HOLTZ”.

Z dniem 30 września 2013 r. Zaczynamy działać pod nową firmą Drew-Holtz Spólka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Zmiany w naszej firmie podyktowane są koniecznością przybrania formy prawnej prowadzonej działalności, spełniającej potrzeby dalszego jej rozwoju. W związku z tym zamierzamy kontynuować dotychczasową działalność pod zmienioną formą prawną.

ROZWIŃ OPIS