PRODUCENCI
WICHERS
ul.Szara 11  Wołomin
tel. 22 787 52 52 , 22 787 35 13

WICHERS Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1994 roku. Początkowo Spółka działała pod nazwą “The Wichers Group Poland” Sp. z o.o. . W październiku 2002 Zarząd Spółki podjął decyzję o zmianie nazwy na WICHERS Sp. z o.o. Do 2002 roku głównym przedmiotem działalności firmy była sprzedaż segmentowych bram garażowych. Sprzedawane bramy importowane były głównie z Kanady, a część podzespołów z krajów Europy Zachodniej. Rok 2002 zapoczątkował zmiany dotyczące dalszego kierunku rozwoju firmy. Wykorzystując silna już wtedy pozycję na rynku, podjęto decyzję o rozpoczęciu własnej produkcji segmentowych bram garażowych. Decyzja ta spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem rynku i już pod koniec roku 2004 Spółka WICHERS sprzedawała swoje wyroby w sieci 20 punktów sprzedaży na terenie całego kraju.

W związku z integracją europejską, oraz potrzebami dostosowania produkcji do wymagań jakościowych gospodarki rynkowej, Zarząd Spółki podjął działania zmierzające do wprowadzenia Systemu Zarządzania Jakością.

Obecnie w firmie WICHERS został wdrożony i sprawnie funkcjonuje System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008.

Wszystkie produkowane przez Spółkę wyroby – segmentowe bramy garażowe WICHERS spełniają wymogi najwyższych norm i posiadają oznaczenie CE oraz Deklarację Zgodności.

ROZWIŃ OPIS