Remont Dachu na Hotelu Saskim wykonuje Grupa Dekarska Janki

Grupa Dekarska Hanbud z Janek remontuje dach na zabytkowym budynku nieczynnego hotelu Saskiego w Warszawie.

Remont Dachu na Hotelu Saskim wykonuje Grupa Dekarska Janki

Grupa Dekarska Hanbud z Janek remontuje dach na zabytkowym budynku nieczynnego hotelu Saskiego w Warszawie, który stanie się już w 2012 roku nowoczesnym biurowcem. Budynek zostanie powiększony o dodatkowe skrzydło i podwyższony, zgodnie z projektem pracowni architektonicznej MAAS.

Budynek będzie liczył około 7 000 m2 powierzchni użytkowej, w tym około 6 000 m2 powierzchni biurowej. Na dwóch podziemnych poziomach ma powstać parking na 50 samochodów.

Do prac związanych z przebudową konstrukcji dachu i samego pokrycia dachu została wybrana firma z wieloletnim doświadczeniem w pracach na dużych obiektach Grupa Dekarska Hanbud.

Dach jest wykonywany w technologii blachy cynkowo-tytanowej RHEINZINK na podwójny rąbek stojący a boki lukarny są układane w technologi łuski . Ukończenie całość prac związanych z wymianą pokrycia dachowego planowana jest na koniec 2011 roku. Do renowacji dachu zastosowano materiały o najwyższej jakości tj. folia Dorken, mata strukturalna Klober, okna dachowe VELUX GGU odporne na wilgoć, blacha cynkowo-tytanowa RHEINZINK patyna pro.

Czekamy z niecierpliwością na zakończenie prac na tym historycznym dla Warszawy obiekcie.

www.grupadekarska.pl

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT