Międzynarodowa konferencja i targi zielonego budownictwa

Międzynarodowa konferencja i targi zielonego budownictwa "PLGBC Green Building Symposium, Green Expo i Green Awards Gala" odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2011 r. w Krakowie, w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Będzie to okazja do uczestnictwa w spotkaniach networkingowych, wykładach, prelekcjach i szkoleniach z zakresu budownictwa zrównoważonego.

Międzynarodowa konferencja i targi zielonego budownictwa

W czasie tego wydarzenia odbędzie się spotkanie WorldGBC Europe Regional Network Meeting oraz międzynarodowa konferencja BuildGreenCEE. W ciągu 3 dni PLGBC zapewni najwyższej jakości spotkania networkingowe, wykłady, prelekcje oraz szkolenia z szeroko pojętej tematyki budownictwa zrównoważonego - od zielonych zamówień publicznych, poprzez unijne przepisy związane z budownictwem ekologicznym i emisją CO2, do konkretnych rozwiązań projektowych, studiów przypadku z kraju i zagranicy po szczegółowe treningi z zakresu wielokryterialnej certyfikacji budynków.

16 listopada br. będzie poświęcony tematowi współpracy sektora prywatnego z rządem w celu budowania wspólnej polityki proekologicznej. Udział swój już potwierdził Paul King, Dyrektor Zarządzający UKGBC i Członek Zarządu WorldGBC oraz Steven Borncamp, Prezes RoGBC jak również przedstawiciele GBCs z 30 krajów.

W dniu 17 listopada br. odbędą się wykłady 3 wiodących systemów na rynku Europejskim - udział potwierdziły światowe autorytety w tej dziedzinie: Scot Horst, Senior Vice President LEED w USGBC, Martin Townsend, Director BREEAM oraz Dr. Christine Lemaitre, CEO DGNB. Prelekcje te będą kontynuacją wykładów LEED, BREEAM i DGNB sprzed 2 lat, kiedy to w październiku 2009 PLGBC wprowadziło do Polski te systemy wielokryterialnej oceny budynków.

Spotkanie to odbędzie się pod patronatem World Green Building Council, zrzeszającej organizacje GBC w 86 krajach - PLGBC jest jedyną w Polsce organizacją będącą członkiem WorldGBC, i jedną z nielicznych w Europie na czwartym, najwyższym poziomie członkostwa.

18 listopada br. goście międzynarodowej konferencji budownictwa zrównoważonego będą mieli możliwość uczestniczyć w szkoleniach z zastosowania systemów certyfikacji LEED i BREEAM w Polsce - kursy będą prowadzone przez liderów polskiego rynku, z firmy WSP Enviro, Grontmij oraz VvS | Architects & Consultants, jednych z niewielu profesjonalistów na Polskim rynku posiadających kwalifikacje oraz praktyczne doświadczenia przy certyfikacji w tych systemach.

Podczas Gali 16 listopada zostaną rozdane doroczne nagrody dla zwycięzców konkursu "Zielony budynek oraz zielone wnętrze" PLGBC Green Building Awards.

PLGBC Green Building Symposium, Expo & Gala jest to pierwsze w Polsce wydarzenie, które od 3 lat z sukcesem integruje całą branżę budownictwa w Polsce, sektor prywatny wraz z samorządem, organizacjami pozarządowymi oraz światem naukowym.

Pierwsze w Polsce Targi Budownictwa Zrównoważonego będą trwały od 16-18 listopada 2011 r.

Pakiety promocyjne:

  • przy udziale w konferencji i szkoleniu - 500PLN zniżki;
  • przy udziale min. 3 osób - 30% zniżki dla 1 osoby, przy udziale 4 osób - 50% zniżki dla 1 osoby, przy udziale 6 osób - wejście dla 1 osoby GRATIS. Promocja odnosi się zarówno do Konferencji jak i Szkoleń.

źródło i zdjęcie: plgbc.org

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT