"Zielony projekt 2010" - Rosja

Pierwszy międzynarodowy festiwal innowacyjnych technologii w architekturze i budownictwie "Zielony projekt 2010" oraz seminarium "Dachy zielone w Rosji: technologie i praktyki" odbędą się w Rosji w dniach 17-18 listopada br.

"Zielony projekt 2010" - Rosja

Wśród gości festiwalu innowacyjnych technologii w architekturze i budownictwie "Zielony projekt 2010" oraz seminarium "Dachy zielone w Rosji: technologie i praktyki" znajdą się przedstawiciele administracji rządowej oraz lokalnej, architekci i inżynierowie, inwestorzy, firmy budowlane, producenci innowacyjnych materiałów i technologii dla "zielonej" architektury i budownictwa z Rosji, a także ze świata. Celem spotkania jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz promocja nowoczesnych rozwiązań i standardów zrównoważonej architektury w Rosji.

Wśród prelegentów znajdą się miedzy innymi: Alexander Remizov - przewodniczący organizacji branżowej Russian Green Building Council (RUGBC), Alexander Kudryavtsev - szef Rosyjskiego Instytutu Architektury i Budownictwa (РААСН) i Uniwersytetu Architektury w Moskwie (МАРХИ) oraz Nikolai Krivozertsev - dyrektor ds. rozwoju EcoStandardGroup.

Dzięki wsparciu Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Dachów Zielonych (EFB), portalu www.livingroofs.org oraz e-kwartalnika "Dachy Zielone" Konstantins Jegorovs z uniwersytetu Oxford Brookes zaprezentuje swoją pracę dyplomową na temat światowych osiągnięć w dziedzinie dachów zielonych oraz przedstawi ich walory na przykładach projektów zrealizowanych w Wielkiej Brytanii, w Polsce i innych krajach europejskich.

Festiwalowi będzie towarzyszyła ekspozycja najnowszych osiągnięć oraz rozwiązań naukowo-technicznych przygotowana przez wiodących producentów, inwestorów i naukowców.

źródło i zdjęcie: dachyzielone.info

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT