Kolejna edycja Jesiennych Targów 4D Grupa za nami

7 września 2023 roku w Warszawie, w hotelu Airport Okęcie, odbyła się kolejna edycja Jesiennych Targów 4D Grupa. Wydarzenie to przyciągnęło producentów materiałów dachowych oraz przedstawicieli hurtowni zrzeszonych w Grupie.

Kolejna edycja Jesiennych Targów 4D Grupa za nami

Modne i uniwersalne pokrycie

Targi były doskonałą okazją do promocji produktów, nawiązania współpracy i zacieśnienia relacji pomiędzy dostawcami a hurtowniami.

Celem tych targów było nie tylko przedstawienie bogatej oferty materiałów dachowych, ale także stworzenie przestrzeni do rozmów i negocjacji.

Dla wielu partnerów był to moment, aby dokładnie przyjrzeć się produktom i zawrzeć korzystne umowy na kolejny sezon.

Targi to jednak nie tylko biznes. To także okazja do integracji i wspólnego spędzenia czasu. Wieczór uświetniły liczne atrakcje, które wpłynęły na fantastyczną atmosferę i umożliwiły nawiązanie nowych znajomości.

Dziękujemy serdecznie wszystkim producentom materiałów dachowych za udział w targach oraz hurtowniom za liczne przybycie. Wasze zaangażowanie i profesjonalizm sprawiły, że nasza inicjatywa odniosła sukces.

Wspólnie tworzymy przestrzeń do rozwoju i doskonalenia naszej branży. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!


źródło i zdjęcia: 4D Grupa Sp. z o.o.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT