Czym zadaszyć taras? 3 warianty w ofercie Jagram-Pro

Firma Jagram-Pro S.A. ma w swojej ofercie 3 warianty zadaszenia tarasu - Verona, Dalia oraz Proste. Zadaszenie tarasu z drewna daje nieograniczone możliwości aranżacji w różnych konfiguracjach z posiadanymi meblami i inną małą architekturą ogrodową. 

Czym zadaszyć taras? 3 warianty w ofercie Jagram-Pro

Wykonanie w technologii drewna konstrukcyjnego, gięto-klejonego daje możliwość modyfikacji i konfiguracji w połączeniu z miejscem, które zostało wygospodarowane. Zadaszenia tarasu z drewna, w przeciwieństwie do przeszklonych, stalowych lub zwijanych materiałowych konstrukcji, jest całkowicie naturalne. Ulega biodegradacji i stwarza właściwy mikroklimat w domu. Materiał wykorzystywany do produkcji naszych elementów pochodzi od dostawców, którzy prowadzą właściwą gospodarkę leśną i jest certyfikowany. Zadaszenie przy domu podnosi wizerunek całego domostwa.

Gotowe konstrukcje mogą zostać zmodyfikowane o dodatkowe elementy. Klient z wyobraźnią stworzy z naszego zadaszenia w pełni indywidualny i niepowtarzalny produkt. Zadaszenia tarasów występują jako element zakotwiczony do ściany za pomocą murłaty, jednak to nie jedyna opcja, jest możliwość „postawienia” zadaszenia jako konstrukcji samonośnej, wolno stojącej. Dokładając dodatkowe filary i wsporniki z zadaszenia przy domu, dostajemy możliwość rozszerzenia funkcjonalności i przekonwertowania, na np. altanę. Konstrukcję można doposażyć w pokrycie, np. poliuretanowe, jednak to występuje już w gestii kupującego na własną rękę. W przypadku deskowania jest taka możliwość w opcji. 

Kupując bezpośrednio u producenta, szczególnie takiego, który prócz standardowych produktów, takich jak wiaty drewniane, wiaty samochodowe, altany, architektury ogrodowej, tworzy projekty indywidualne, unikalne, na specjalne zamówienie - szyte na miarę architekta, możesz liczyć na pełne wsparcie, ustalenie kwestii technicznych, logistycznych i opiekę od momentu zapytania do odebrania produktu.

Jakość drewna, z którego jest wykonana, określają surowe wytyczne sprawdzane przez naszych kontrolerów jakości od momentu wjazdu tarcicy na teren zakładu produkcyjnego Jagram-Pro S.A. w Suszu do momentu zapakowania i wysyłki naszym transportem lub spedycją zewnętrzną na całą Polskę. Profesjonalizm zaczął się już 30 lat temu, tworząc firmę, kiedy najważniejszą wytyczną była jakość, a zwieńczeniem tego wymagania zostały najwyższe certyfikaty. Do tego doszły funkcjonalności i cechy produktów, których pozazdrościć mogą producenci standardowych konstrukcji.

Przykładowy montaż konstrukcji zadaszenia tarasu Verona 8000.

Odporność na szkodliwe warunki atmosferyczne

Impregnacja zanurzeniowa to pierwszy etap zabezpieczenia elementów drewnianych gotowych konstrukcji, kolejnym etapem jest pokrycie środkiem UV wg uznania klienta i systematycznie konserwowanie w celu zapewnienia kilkunastoletniej bez zmiennej trwałości materiału.

Łatwość składania

Po zamówieniu, opłaceniu i odebraniu konstrukcji, zadaszenie tarasu przybywa przygotowane w częściach do samodzielnego montażu. Do samodzielnego, gdyż złożenie nie wymaga niestandardowych narzędzi lub sprzętu. Wymagania konieczne to ilość osób zaangażowanych w składanie w liczbie minimum 3. Chociaż w czasach wygody, częstym zabiegiem jest wybór firmy która taką konstrukcję składa.

Możliwość przestawienia

Mając nawet gotową konstrukcję typu zadaszenie tarasu, przy odpowiednim zabezpieczeniu, jesteśmy w stanie przestawić gotową konstrukcję z miejsca na miejsce. W szczególnych przypadkach jest to kluczowe rozwiązanie problemów.

Modułowość

Każda z naszych konstrukcji jest modułowa w tym zadaszenie tarasu, znaczy to tyle, że każdy element może zostać zmieniony na inny, przygotowane na dodatkowe wyposażenie, jak w przypadku problemu wysokości konstrukcji czy tez szerokości. Nie zawsze jest to łatwe, jednak zawsze jest to wykonalne.

Wielokrotny demontaż

Są sytuacje w których zmuszeni jesteśmy zdemontować zadaszenie tarasu, często w sposób nieodwracalny tracimy później stabilność lub całkowicie uniemożliwiamy sobie ponowne rozłożenie konstrukcji. W przypadku naszych produktów, wielokrotny montaż i demontaż jest możliwy, ze względu na system modułowy i łatwość składania, konstrukcja ponownie złożona ma takie same właściwości jak za pierwotnym złożeniem.

Jakość drewna

Samo przestawienie i wielokrotny demontaż zadaszenia tarasu oraz montaż jest możliwy ze względu na własności drewna gięto-klejonego. Jest ono niesamowicie wytrzymałe, ma olbrzymią nośność, jak również jest lekkie. Klejone specjalnymi klejami poliuretanowymi.

Możliwość zabudowy

Kolejny raz korzystając z faktu, że nasze konstrukcje tworzone są z drewna, bez specjalistycznych narzędzi, umiejętności i sprzętu, możemy zmodyfikować stojącą już u nas konstrukcję, dokładając do niej m.in. zabudowę ścian. Całość składa się w lekką, nowoczesną, profesjonalną, ekonomiczną konstrukcję często przewyższającą standardowe rozwiązania.

Źródło i zdjęcia: Jagram-Pro

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT