Nowość! TM 16 - kompaktowy aluminiowy statyw bezpieczeństwa na przyssawkach

Firma PROTEKT prezentuje nowość w ofercie - TM 16 - kompaktowy aluminiowy statyw bezpieczeństwa na przyssawkach. Stanowi punkt kotwiczący zgodny z normą EN795/B oraz z dokumentem TS16415/B i może być stosowany jako składnik sprzętu do ochrony przed upadkiem z wysokości.

Nowość! TM 16 - kompaktowy aluminiowy statyw bezpieczeństwa na przyssawkach
  • TM 16 - kompaktowy aluminiowy statyw bezpieczeństwa na przyssawkach składa się z aluminiowej głowicy malowanej proszkowo, wyposażonej w 3 łożyskowane, poliamidowe rolki do prowadzenia liny roboczej urządzeń ewakuacyjnych serii RUP oraz CRW.
  • Głowica wyposażona jest również w 3 punkty kotwiczące znajdujące się na bocznych ściankach głowicy. Każdy z tych punktów może służyć jako punkt kotwiczący dla sprzętu do ochrony przed upadkiem z wysokości.
  • Jeden punkt przeznaczony jest dla maksymalnie jednego użytkownika jednocześnie. Wymienione wcześniej urządzenia ewakuacyjne mogą być mocowane do każdej z trzech aluminiowych, teleskopowych nóg przy pomocy uniwersalnego uchwytu UTB (AT017-300-000).
  • Każdą z nóg można ustawić i zablokować w jednej z trzech pozycji względem głowicy.
  • Koniec każdej nogi przystosowany jest do montażu specjalnej stopki obrotowo-wahliwej z przyssawką. Przyssawka umożliwia instalację statywu na nieregularnych powierzchniach (np. na zbiornikach ciśnieniowych wykonanych ze stali nierdzewnej).
  • Możliwe jest również zamontowanie klasycznej stopki z tworzywa sztucznego z podkładką gumową (dodatkowe stopki muszą zostać zamówione oddzielnie).
  • Noga wewnętrzna blokowana jest w nodze zewnętrznej przy pomocy automatycznego sworznia z płetwami blokującymi, które zwalniane są przy pomocy przycisku w uchwycie sworznia.

Źródło i zdjęcia: PROTEKT

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT