Drewniany trenażer do treningu pływackiego

Trenażer pływacki może zostać ustawiony w salonie lub w piwnicy. Pracuje się na nim podobnie jak na ławeczce do wiosłowania. Proste wersje trenażera zajmują niewiele miejsca i są przenośne, zaś bardziej zaawansowane wersje mogą przydać się zawodowym sportowcom. Wówczas na potrzebę urządzenia przeznacza się całe pomieszczenie.

Drewniany trenażer do treningu pływackiego

Mobilny trenażer w połączeniu z basenem

Najbardziej zaawansowaną metodą jest połączenie tych dwóch wariantów - basen łączący maksymalny realizm oraz mobilność. Basen zabudowany w pomieszczeniu o wymiarach 6x2 metry. Na składzie jest osprzęt filtrująco-oczyszczający, przyłącze prądowe oraz podgrzewanie wody.

Kiedy przyjdzie potrzeba na przestawienie drewnianej konstrukcji, podpinamy platformę i przestawiamy w dowolnie, odpowiadające nam miejsce.

Mobilny trenażer pływacki fot. Jagram-Pro S.A.

Basen posiada otwierany dach, więc pogoda przestaje być ograniczeniem. Jednak najważniejsza cecha to technologiczne rozwiązanie zliczania treningu. Po rozpoczęciu sprzęt przekazuje dane do dowolnego urządzenia połączonego przez Bluetooth. Na zainstalowanej dedykowanej aplikacji i system rysuje wykres jak również podaje dane na bieżąco.

Materiał filmowy prezentujący trenażer pływacki

Cała konstrukcja jest wykonana w technologii drewna klejonego. Specjalnością Jagram-Pro S.A. są łuki drewniane. Małe promienie idealnie nadają się do tego typu konstrukcji. Całość jest zabezpieczona  impregnacją przeciw wilgoci. 

źródło i zdjęcia: Jagram-Pro S.A.

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT