PROTEKT TU600 i TU610 - wytrzymałe hamaki turystyczne

Hamaki TU600 i TU610 wykonano z ultracienkiego nylonu o splocie RIPSTOP, który cechuje się wysoką wytrzymałością i jest w stanie przyjąć maksymalne obciążenie użytkownika do 250 kg. Wysoka kompresja, lekka waga i wygodne opakowanie czynią z hamaków TU600/TU610 nieodzownych towarzyszy wypoczynku na łonie natury.

PROTEKT TU600 i TU610 - wytrzymałe hamaki turystyczne

Cechy hamaków TU600 i TU610

Hamaki turystyczne TU600 i TU610 należą do grupy najlżejszych i cechujących się wysoką kompresją modeli, które sprawdzą się w każdym terenie lub w warunkach ogrodowych czy na balkonie. Wykonane są z ultracienkiego nylonu o wytrzymałym splocie typu RIPSTOP, wykazują wysoką wytrzymałość i są w stanie przyjąć maksymalne obciążenie użytkownika 250 kg.

Cały zestaw, w którego składzie znajduje się hamak, solidne aluminiowe karabinki, taśmy mocujące oraz kompresyjny i wodoodporny pokrowiec, stanowią niezbędny element wyposażenia każdego biwakowicza. Zajmuje on niewiele miejsca i jest lekki - bagaż nie zostanie zostanie znacznie obciążony.

Hamaki turystyczne TU600 i TU610 to modele, których konstrukcja została dopracowana w każdym detalu. Znacznie zredukowano ich wagę, co czyni je mocno konkurencyjnym rozwiązaniem pośród tych obecnie dostępnych na rynku outdoorowym.

Tkanina nylonowa ma wysoką oddychalność i sprawnie transportuje powstałą wilgoć na zewnątrz, utrzymując klimat przy ciele w optymalnym komforcie.

Model TU610 został dodatkowo w moskitierę, która chroni przed insektami.

źródło i zdjęcie: PROTEKT

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE