Słupek asekuracyjny HLB 700 do ochrony przed upadkiem z wysokości dla trzech osób

Urządzenia i systemy oferowane przez firmę PROTEKT zapewniają bezpieczeństwo pracy w warunkach, w których występuje niebezpieczeństwo upadku z wysokości.

Słupek asekuracyjny HLB 700 do ochrony przed upadkiem z wysokości dla trzech osób

Sprzęt ten jest stosowany jest w wielu dziedzinach gospodarki, podczas prac wysokościowych, głębokościowych oraz w ratownictwie. W ofercie firmy znaleźć można zarówno składniki indywidualnego sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości ‒ szelki bezpieczeństwa, amortyzatory bezpieczeństwa, linki bezpieczeństwa, jak również stałe systemy asekuracyjne.

Uniwersalny słupek asekuracyjny HLB 700 - nowość

Nowością w ofercie firmy PROTEKT jest uniwersalny słupek asekuracyjny HLB 700, który z uwagi na materiał, sposób mocowania i wytrzymałość, zabezpiecza przed upadkiem z wysokości trzy osoby jednocześnie. Słupek asekuracyjny HLB 700 jest systemem kotwiczenia zgodnym z normą EN795:2012 typ A oraz CEN/ TS/16415:2013.

Słupki HLH 700 z ociepleniem - przekrój przez ocieplenie i beton

Słupek wykonany jest ze stali nierdzewnej i może być mocowany zarówno do struktur betonowych (wklejanie na kotwy chemiczne HILTI HVU2)) jak i konstrukcji stalowych (skręcanie za pomocą nakrętki z podkładką M16). Minimalna wytrzymałość statyczna słupka asekuracyjnego HLB 700 wynosi 14 kN. Produkt jest zgodny z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 9 marca 2016 roku w sprawie środków ochrony 2016/425.

Certyfikacja

Produkty ochrony osobistej firmy Protekt przeznaczone do powstrzymania upadku posiadają Certyfikaty Oceny Typu, przeprowadzone przez jednostki notyfikowane. Ponadto wiele produktów posiada inne orzeczenia przydatności w szczególnych warunkach.

źródło i zdjęcia: PROTEKT

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT