Bezpieczeństwo prac na wysokości - urządzenia samohamowne CR 250V i CR 250HV

W ofercie firmy PROTEKT znajdują się urządzenia samohamowne CR 250V i CR 250HV, które stanowią element systemów zabezpieczeń ludzi przy pracy na wysokości. Istotna różnica między urządzeniami polega na możliwości pracy w pionie (V) lub w pionie i poziomie (HV).

Bezpieczeństwo prac na wysokości - urządzenia samohamowne CR 250V i CR 250HV

Urządzenia samohamowne CR 250V i CR 250HV do bezpiecznej pracy na wysokości

Urządzenie samohamowne CR 250V do pracy w pionie w obudowie z tworzywa sztucznego z rozwijaną liną stalową oraz krętlikiem wmontowanym w obudowę. Urządzenie przeznaczone jest do prac wymagających znacznego przemieszczania w stosunku do punktu zaczepienia. Brak konieczności stosowania amortyzatora bezpieczeństwa.

Wymiary: 270 x 260 x 90 mm

Wytrzymałość statyczna: min. 12 kN

Średnica linki: 4 mm (stal ocynkowana)

Urządzenie samohamowne CR 250HV do pracy w pionie i poziomie w obudowie z tworzywa sztucznego z rozwijaną liną stalową oraz krętlikiem wmontowanym w obudowę. Urządzenie ma dodatkowy system amortyzujący upadek znajdujący się przy zatrzaśniku. Przeznaczone jest do prac wymagających znacznego przemieszczania w stosunku do punktu zaczepienia. Brak konieczności stosowania amortyzatora bezpieczeństwa oraz konieczności stosowania dołączanej linki AZ 800 przy pracy w poziomie.

Wymiary: 270 x 260 x 90 mm

Wytrzymałość statyczna: min. 12 kN

Średnica linki: 5 mm (stal ocynkowana)

źródło i zdjęcie: PROTEKT

 

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE