Wydarzenia dla fachowców na Targach Budma 2019

Targi Budma 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Jakie wydarzenia zostały zaplanowane przez organizatorów dla fachowców, którzy przyjadą z każdego zakątka Polski do Poznania? Prezentujemy niektóre punkty programu Budmy 2019.

Wydarzenia dla fachowców na Targach Budma 2019

Zawody TURBO DEKARZ

Otwarte zawody dla dekarzy, cieśli i blacharzy. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń wiekowych czy umiejętnościowych, liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Na śmiałków czekać będą szybkie zadania zręcznościowe, quizy z wiedzy dekarskiej, szybki montaż elementów dachowych, wbijanie gwoździ na czas oraz bicie rekordu Polski w montażu okna dachowego.

Oczywiście dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody. Podejmij wyzwanie, weź udział w zabawie - Turbo Dekarzem nie zostaje się co dzień!

Zawody Turbo Dekarz na Targach Budma.

MONTERIADA - poznaj tajniki dobrego montażu

Realizowana podczas targów MONTERIADA corocznie przyciąga rzesze uczestników, zainteresowanych obejrzeniem „na żywo” prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej.

Podczas targów BUDMA powstanie specjalna strefa, na której zobaczymy na żywo dobre praktyki montażu okien, drzwi, bram i osłon z wykorzystaniem nowoczesnych technik montażowych, mocowań oraz narzędzi.

Monteriada na Targach Budma.

Do dyspozycji zwiedzających będą także specjaliści, którzy udzielą porad i odpowiedzą na wszelkie pytania. Tym razem, jej organizator - Związek Polskie Okna i Drzwi - zapowiada szereg nowości. O szczegółach poinformujemy już wkrótce.

Mistrzostwa Europy Parkieciarzy

Najwyższe umiejętności zaprezentują parkieciarze podczas Mistrzostw Europy Parkieciarzy w klasie OPEN. Podczas targów BUDMA zaprezentowana zostanie sztuka parkieciarska na najwyższym, europejskim poziomie przez mistrzów parkieciarstwa z kraju i z zagranicy.

Dzięki formule udziału zespołów Mistrz+Uczeń, zobaczymy także elementy kształcenia praktycznego, wprowadzania młodych parkieciarzy w tajniki zawodu parkieciarza.

Mistrzostwa Parkieciarzy na Targach Budma.

Najlepszych uczniów szkół w zawodach budowlanych zobaczymy z kolei podczas 48. Edycji turnieju budowlanego Złota Kielnia.

Nowy „narybek” budowlańców zaprezentuje swoje umiejętności m.in. w takich kategoriach jak: montaż systemów suchej zabudowy, wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich czy robót murarskich i tynkarskich.

Strefy pokazowo-warsztatowe dla fachowców

Podczas targów na wielu stoiskach wystawców, przygotowane będą specjalne strefy pokazowo-warsztatowe, gdzie każdy fachowiec będzie miał możliwość własnoręcznego wypróbowania i sprawdzenia zalet innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi i materiałów.

Pozwoli to poznać ich najważniejsze zalety w warunkach „roboczych”, a także zasięgnąć dodatkowych, cennych informacji bezpośrednio od ich producentów.

Strefy pokazowo-warsztatowe dla fachowców na Targach Budma.

Klub PREMIER BUDMA, czyli nowości produktowe na Targach Budma 2019

Nowości to jeden z największych atutów targowych wydarzeń. Podczas BUDMY w ofercie wystawców możemy się spodziewać ich nawet kilkaset, a dodatkowo w lutym 2019 r. będziemy mieli okazję zobaczyć absolutne targowe premiery rynkowe.

Zatem to osoby, które zdecydują się przyjechać do Poznania zobaczą je jako pierwsze i też jako pierwsze będą mogły wprowadzić je do swojej oferty czy też zastosować w swojej pracy.

Wydarzenia dla fachowców na Targach Budma 2019.

Zdobądź dofinansowanie na dojazd na Targi Budma 2019

Dla wszystkich zainteresowanych przyjazdem na targi BUDMA organizator przygotował projekt „Przystanek BUDMA”, dzięki któremu dojazd do stolicy Wielkopolski będzie dofinansowany. Trzeba natomiast spełnić kilka warunków.

Przede wszystkim z dofinansowania przyjazdów grupowych skorzystać mogą profesjonaliści związani z branżą budowlaną, a grupa musi liczyć minimum 8 osób wraz z kierowcą.

Dofinansowanie dotyczyć będzie przejazdu w „jedną stronę”, a jako dodatkowy bonus cała grupa otrzyma bezpłatne wejściówki i możliwość wjazdu na tereny targowe. Szczegóły projektu „Przystanek BUDMA” znajdują się na stronie internetowej targów.

Cały program targów dostępny będzie już wkrótce na stronie Budma.pl. Zapraszamy!

Więcej informacji także na Facebooku – @targiBUDMA.

Źródło i zdjęcia: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE