Ostatni moment na zgłoszenie do konkursu Architecture Budma Award

Tylko do 8 stycznia 2019 roku można zgłaszać obiekty do konkursu ABA - Architecture Budma Award. Podczas targów Budma w dniach 12-15.02.2019 roku odbędzie się wystawa nagrodzonych projektów.

Ostatni moment na zgłoszenie do konkursu Architecture Budma Award

Ideą konkursu jest docenianie wartościowych projektów, inspirujących do powstawania kolejnych, tak by budować narodowe dziedzictwo i przestrzeń dla przyszłych pokoleń.

Dzięki ABA - Architecture Budma Award poznamy wyróżniające się pod względem estetyki, jakości wykonania i funkcjonalności projekty budynków, przestrzeni publicznych, obiektów małej architektury czy też elementów integralnie związanych z architektoniczną formą wzornictwa.

Statuetkami uhonorowani zostaną architekci, których talent, energia i zaangażowanie w pracę twórców doprowadziły do powstania wyjątkowych obiektów.

Zgłoszenia można nadsyłać do 8 stycznia 2019 roku poprzez Formularz Zgłoszeniowy.

Zgłoszenia obiektu do konkursu mogą dokonać, zarówno sami twórcy, tj. architekci polscy i zagraniczni realizujący swoje projekty w Polsce, jak i firmy architektoniczne, organizacje zrzeszające architektów, producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych, firmy wykonawcze realizujące inwestycje, inwestorzy i użytkownicy obiektów oraz organy administracji publicznej i samorządowej.

Konkurs dotyczy obiektów zrealizowanych w okresie od dnia 1 stycznia 2016 r. do dnia  8 stycznia 2019 r. Partnerem konkursu jest Izba Architektów RP.

Więcej na temat konkursu: www.budma.pl

Źródło i zdjęcie: Międzynarodowe Targi Poznańskie

FILMY OSTATNIO DODANE