Młotek Black Giant firmy Picard do prac ciesielsko-dekarskich

Nie jest wcale taki duży, ale za to wytrzymały i niezawodny, a to cechy bardzo cenione przez fachowców, zwłaszcza tych pracujących w trudnych warunkach, na wysokościach czy na budowie. Mowa o młotku "Black Giant" 820M z magnesem firmy Picard do prac ciesielsko-dekarskich.

Młotek Black Giant firmy Picard do prac ciesielsko-dekarskich

Młotek, to jedno z najprostszych narzędzi ręcznych. Prosty, jednak nie oznacza, że mało ważny. Przydaje się praktycznie wszędzie, gdzie coś remontujemy, budujemy, czy naprawiamy. Młotek ciesielsko-dekarski Black Giant jest produktem niemieckiej firmy Picard, która od ponad 150 lat specjalizuje się w produkcji młotków i narzędzi kowalskich. Firma do dnia dzisiejszego jest przedsiębiorstwem rodzinnym i za cel stawia sobie "produkować jak najlepsze i najbezpieczniejsze narzędzia". Dlatego w procesach produkcyjnych wykorzystywane są najnowocześniejsze osiągnięcia nauki i techniki. Skala produkcji w fabryce w Wupperalu to około 700 ton stali przetwarzanej rocznie na produkcję narzędzi. Jest to jedna z firm wysoce wyspecjalizowanych. W ofercie firmy Picard znajdują się młotki ślusarskie, ciesielskie, dekarskie, murarskie, stolarskie a nawet geologiczne. Młotek Black Giant Picard jest ikoną, jednym z najbardziej znanych i cenionych przez fachowców młotków ciesielskich na świecie.

W pracach na wysokościach, np. przy budowie dachu, nie można pozwolić sobie na pomyłkę. Podobnie jest z wyborem odpowiedniego sprzętu i jego jakością. Młotek z magnesem Black Giant 820M jest przeznaczony do montażu drewnianych łat, listew wykorzystywanych podczas prac budowlanych, ciesielskich, dekarskich czy stolarskich. Hartowany obuch oprócz kła i szczeliny do wyciągania gwoździ oraz podważania różnych elementów, posiada bardzo pomocne rozwiązanie - uchwyt z magnesem, umożliwiający podtrzymywanie gwoździa w początkowej fazie wbijania.

Trzonek Black Gianta, to solidna konstrukcja z podwójnej rury stalowej. Dwukomponentowa rękojeść wykończona tworzywem zapewnia stabilny uchwyt narzędzia przy pracy. Młotek jest tak skonstruowany, aby drgania powstałe w trakcie uderzania były maksymalnie tłumione. Rękojeść jest idealnie dopasowana do dłoni użytkownika, nie wyślizguje się z ręki, dzięki czemu możemy uniknąć ryzyka odniesienia kontuzji nadgarstka. W efekcie otrzymujemy precyzyjność i komfort pracy niezawodnego narzędzia dla profesjonalistów.

W Polsce młotek Black Giant 820 M jest dostępny w ofercie sklepu ProfiTechnik.pl Produkt objęty jest 5-letnim okresem gwarancji.

źródło i zdjęcia: ProfiTechnik

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT