Michał Olszewski mianowany Prezydentem Światowej Federacji Dekarskiej

15 listopada 2013 r. podczas 61. Kongresu IFD w Rotterdamie Michał Olszewski został mianowany Prezydentem Światowej Federacji Dekarskiej. Funkcję tą przejął po Gordonie C. Penrose. Władzę będzie sprawował do 2016 r.

Michał Olszewski mianowany Prezydentem Światowej Federacji Dekarskiej

Michał Olszewski do tej pory przez 3 lat pełnił funkcję Prezydenta Juniora IFD, zaś zgodnie ze statutem IFD, po 6 latach pracy na rzecz organizacji przejdzie do pełnienia funkcji reprezentacyjnej Prezydenta Seniora i będzie piastował to stanowisko przez kolejne 3 lata. Cała kadencja Michała Olszewskiego w strukturach Zarządu IFD będzie trwać 9 lat.

Nowy prezydent Światowej Federacji Dekarskiej od niemal 30 lat pracuje w zawodzie dekarza, jest także mistrzem blacharstwa i dekarstwa, a także właścicielem firmy dekarskiej. W 1999 r. był jednym ze współzałożycieli Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, a w latach 2009 - 2012 Prezesem Zarządu Głównego PSD.

Nominacja Michała Olszewskiego to niezwykłe wyróżnienie ze strony IFD, nie tylko dla obecnego Prezesa PSD, ale też dla wszystkich członków Stowarzyszenia. Polskie Stowarzyszenie Dekarzy od 9 lat jest pełnoprawnym członkiem Federacji i od samego początku istnienia konsekwentnie pracowało na swoją pozycję. Polscy dekarze realizują inwestycje w całej Europie i znani są ze swojego profesjonalizmu. Oddanie prezydentury w ręce Polaka to prestiż i uznanie dla wszystkich najlepszych firm dekarskich w naszym kraju, które od 14 lat są członkami Polskiego Stowarzyszenia Dekarskiego.

źródło i zdjęcie: Dekarz & Cieśla

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT