Windy dekarskie - bezpieczny transport materiałów na dach

Marka produktów GEDA Lift to tysiące sprzedanych urządzeń, które sprawdziły się doskonale w roli wind dekarskich, meblarskich czy solarnych. Wszechstronne zalety oraz gwarantowana przez producenta niezawodność zapewniły im czołową pozycję na rynku europejskim. Wykonanie oraz materiały z jakich produkowane są wciągarki eliminują ryzyko awarii powodującej niepotrzebne przestoje, konserwacje czy gruntowne remonty, które najczęściej zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie i  zwykle słono kosztują.

Windy dekarskie - bezpieczny transport materiałów na dach

Zgodnie z definicją GEDA Lift to pochyła wciągarka linowa dostosowana do pewnego i bezpiecznego transportu materiałów na dach jak i z dachu. Winda dekarska występuje w wielu konfiguracjach w zależności od wybranych akcesoriów, jednak największą popularnością cieszy się platforma  uniwersalna. Dzięki platformie uniwersalnej możliwy jest transport każdego materiału w górę i w dół bez wyjątku czy są to dachówki, papa, folia dachowa czy narzędzia. Tak wyposażona winda bardzo szybko udowodni nam jak wiele czasu, dzięki niej zyskujemy i ile siły oszczędzają nasi pracownicy.

Wciągarki dekarskie GEDA Lift z platformą uniwersalną to oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze to gwarancja bezpieczeństwa. Wciągarki firmy GEDA są urządzeniami certyfikowanymi, bezpiecznymi , a przede wszystkim niezawodnymi. Zainwestowanie w odpowiedni sprzęt jakim jest winda dekarska to rozsądna inwestycja i pierwszy krok do automatyzacji budownictwa na swoim podwórku.

źródło i zdjęcie: Dekarze.pl

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT