RHEINZINK weźmie udział w Warsztatach OSSA

Firma RHEINZINK, która w swojej ofercie posiada szereg produktów dachowych, jest partnerem zarówno młodych jak i doświadczonych architektów. Dlatego też producent weźmie udział w XVI edycji Warsztatów architektonicznych OSSA, które odbędą się w dniach 21-28 października 2012 r. w Lublinie.

RHEINZINK weźmie udział w Warsztatach OSSA

Warsztaty architektoniczne OSSA, czyli Ogólnopolskie Spotkania Studentów Architektury, to coroczna inicjatywa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Studentów Architektury.

Założenie OSSA to rezultat obecnej sytuacji studentów w Polsce, która nie zawsze pozwala na pełne wykorzystanie możliwości tkwiących w młodych, pełnych zapału ludziach. W swoich szeregach skupia studentów wszystkich Wydziałów Architektury wyższych uczelni w Polsce - publicznych i niepublicznych, dając im możliwość rozwoju, poprzez wzajemną wymianę doświadczeń na organizowanych przez OSSA corocznych warsztatach, plenerach, konkursach i wycieczkach dydaktycznych.

Biorąc udział w XVI edycji Warsztatów architektonicznych OSSA, firma RHEINZINK zamierza udowodnić, że wsparcie projektantów jest dla niej bardzo ważne. Producent pomaga realizować pomysłowe i innowacyjne koncepcje, oddające osobisty styl architektoniczny zarówno w szczegółach jak i w całości.

Temat nadchodzących warsztatów OSSA, w których weźmie udział RHEINZINK, dotyczyć będzie pięknych, ale zaniedbanych obszarów Lublina. Pozornie negatywnie miejsca niedoceniane i zapomniane niszczeją na skutek być może niedostrzegania potencjału i wartości, jaki kryją.

Działając na zasadzie negatywu - poprzez odwrócenie rzeczywistości, pierwszych wrażeń, uczestnicy warsztatów OSSA mają spróbować przedstawić na nowo te miejsca oraz pokazać jak wartościowe i piękne jest ich położenie. Lublin coraz bardziej dotyka problem wyludnienia. Projektanci spróbują zatem zatrzymać ludzi i pokazać, jak piękne jest ich miasto.

źródło i zdjęcie: RHEINZINK

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT