WIŚNIOWSKI rozbudowuje flotę - nowe ciężarówki na polskich i zagranicznych drogach

WIŚNIOWSKI, czołowy producent bram, drzwi, ogrodzeń i okien, modernizuje swoją flotę transportową. Firma dokonała zakupu nowych ciężarówek, które wzmocnią jej zasoby logistyczne i zwiększą efektywność dostaw.

WIŚNIOWSKI rozbudowuje flotę - nowe ciężarówki na polskich i zagranicznych drogach

Dzięki tej inwestycji, WIŚNIOWSKI będzie lepiej odpowiadać na rosnące potrzeby klientów, zapewniając szybsze dostawy na terenie kraju oraz za granicą.

Nowe pojazdy są wyposażone w najnowocześniejsze systemy telematyczne, które umożliwiają efektywne zarządzanie flotą, wyznaczanie optymalnych tras oraz optymalizację procesów biznesowych, co prowadzi do redukcji kosztów i minimalizacji negatywnego wpływu na środowisko.

Zakup nowych pojazdów ciężarowych to kolejny krok w rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Inwestujemy w dział transportu, aby móc lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów oraz zwiększyć konkurencyjność na rynku. Efektywna logistyka to klucz do sukcesu w branży, w której działamy, a nowe pojazdy marki VOLVO pozwolą nam na jeszcze sprawniejszą realizację dostaw. Jesteśmy przekonani, że ta inwestycja przyniesie wymierne korzyści zarówno nam, jak i naszym klientom – komentuje członek zarządu oraz dyrektor transportu i logistyki, Bartłomiej Serafin.

Nowe inwestycje w dziale transportu są kolejnym dowodem na zaangażowanie firmy WIŚNIOWSKI w ciągłe doskonalenie swoich usług i produktów oraz rozwój branży budowlanej.

Obecnie firma dysponuje flotą ponad 250 pojazdów, które dostarczają produkty do ponad 30 krajów na całym świecie.

Rocznie firma realizuje ponad 30 tysięcy zleceń transportowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Polska firma z Małopolski od lat stawia na innowacje i rozwój całej organizacji.

Przypomnijmy, że w 2021 roku WIŚNIOWSKI zakończył jedną z największych inwestycji – budowę pięciokondygnacyjnego biurowca o długości ponad 94 metrów, który mógłby pomieścić prawie 100 luksusowych apartamentów.

Zakład w Wielogłowach, o powierzchni produkcyjnej 270 ha, został wyposażony w najnowocześniejsze maszyny i trzy autonomiczne fabryki zgodnie z ideą Przemysł 4.0. Koszt tej inwestycji wyniósł ponad 140 milionów złotych.


Źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT