Firma REJS obchodzi 30-lecie istnienia

Firma REJS, jeden z największych polskich producentów i dystrybutorów akcesoriów i komponentów meblowych właśnie obchodzi 30-lecie istnienia. Jak powstało i rozwijało się to przedsiębiorstwo? I co obecnie kryje się pod nazwą Grupa REJS?

Firma REJS obchodzi 30-lecie istnienia

Kiedy w kwietniu 1993 roku, w niewielkim Rypinie powstały pierwsze uchwyty meblowe z tworzywa sztucznego, nikt nie podejrzewał, że oto rodzi się jedno z większych przedsiębiorstw polskiej branży meblarskiej.

Niewielki, rodzinny zakład założony przez Elżbietę i Jana Rejs, powoli przekształcał się w dużą, prężnie rozwijającą się firmę, która obecnie działa z powodzeniem nie tylko na rynku polskim, ale i zagranicznym. Z sukcesem eksportuje swoje produkty do 36 krajów świata!

Informacje o Grupie REJS

Dziś Grupa REJS to 14 spółek (10 w kraju i 4 za granicą) o profilach: produkcyjnym, handlowym, transportowym, budowlanym oraz usługowym. W sumie pracuje w nich ponad tysiąc pracowników. Firma była wielokrotnie nagradzana w prestiżowych plebiscytach i konkursach branżowych.

Marka i jej produkty poszczycić się mogą takimi nagrodami jak: Diamenty Forbesa, Gazele Biznesu, Diamenty Meblarstwa, Laury Konsumenta, Godło Teraz Polska, Wektor i wiele innych.

U podstaw sukcesu przedsiębiorstwa leży profesjonalna kadra specjalistów, nowoczesny park maszynowy, efektywne metody zarządzania procesami, a także rodzinne wartości i nacisk na innowacje. Mottem firmy jest hasło „Produkujemy systemy meblowe, które ułatwiają codzienne życie”.

Nieprzypadkowo, gdyż głównym segmentem działalności spółki jest produkcja funkcjonalnych rozwiązań do mebli i zabudów meblowych, które gwarantują komfort i wygodę setkom tysięcy klientów.

Szeroka oferta Grupy REJS

Obecnie, w portfolio przedsiębiorstwa znaleźć można wiele rozwiązań: szuflady i systemy ich organizacji, cargo i cornery różnego typu, okucia i uchwyty meblowe, stelaże do mebli tapicerowanych, a także nowoczesne systemy oświetleniowe.

Rozwiązania te przeznaczone są do mebli i wnętrz różnego typu – od kuchni i spiżarni, przez łazienki i pomieszczenia gospodarcze, aż po salon, sypialnię, pokoje dziecięce czy biuro. Starannie projektowane, testowane i certyfikowane spełniają restrykcyjne normy jakościowe oraz środowiskowe.

Portfolio Grupy uzupełniają produkty i rozwiązania proponowane pod brandem Dekores, a dokładniej: płyty drewnopodobne i akrylowe, laminaty, blaty kompaktowe i drewniane, a także materiały kompozytowe.

Dekores obejmuje 5 wyjątkowych marek: AGT, KRION, ABET Laminati, Stylfront i Panmar, dostarczających komponenty pozwalające tworzyć najpiękniejsze meble i najbardziej funkcjonalne wnętrza.

REJS to również sprawny dystrybutor. W 19 punktach handlowych zlokalizowanych w różnych punktach Polski, stolarze i producenci znaleźć mogą kompleksową ofertę rozwiązań niezbędnych do ich pracy. Ale nie tylko.

Skorzystać też mogą z fachowych porad designerów i projektantów wnętrz, a także usług stolarni – m.in. cięcia i oklejania formatek. Dzięki temu mogą oszczędzić czas i zaoferować swoim klientom jeszcze lepsze projekty.


źródło i zdjęcia: REJS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT