Diamenty Forbesa 2023 dla Grupy REJS

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku Grupa REJS zdobyła aż 2 Diamenty Forbesa! Firma REJS została wyróżniona Diamentem Miesięcznika Forbesa 2023 w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży powyżej 250 mln zł. Tym samym zajęliśmy 20. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim i 351 w rankingu ogólnopolskim.

Diamenty Forbesa 2023 dla Grupy REJS

Oprócz nagrody dla Grupy REJS, drugą nagrodę otrzymała spółka zależna Alus. Diament został przyznany w kategorii firm o przychodach ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł. Diamenty Forbesa to jeden z najbardziej prestiżowych rankingów firm prywatnych.

Misją Grupy REJS jest tworzenie produktów i rozwiązań wysokiej jakości, zapewniających komfort i ergonomię dla użytkownika.

Grupa REJS jest wiodącym polskim producentem i dystrybutorem akcesoriów i komponentów do wyposażenia mebli, elementów wyposażenia wnętrz i profesjonalnym dostawcą usług i produktów dla przemysłu meblarskiego, logistycznego i innych.

Zatrudnia ponad 1000 pracowników w spółkach o profilu produkcyjnym, handlowym, transportowym, budowlanym oraz usługowym.

Historia Grupy REJS rozpoczęła się 30 lat temu, w kwietniu 1993 roku, kiedy to właściciel Jan Rejs zakupił pierwsze maszyny i rozpoczęła się produkcja uchwytów meblowych z tworzywa sztucznego oraz akcesoriów meblowych ze stali.

U podstaw sukcesu organizacji leży 30 lat doświadczenia w branży meblowej, profesjonalna kadra specjalistów, nowoczesny park maszynowy, efektywne metody zarządzania procesami, a także rodzinne wartości, nacisk na rozwój i doskonalenie się pracowników, kreatywność i innowacje produktowe.

Portfolio produktowe, nad którym pieczę sprawuje wiceprezes Marcin Rejs, obejmuje systemy wysuwne cargo, systemy szuflad, zestawy do segregacji odpadów, zawiasy, prowadnice, uchwyty i systemy oświe­tleniowe, mechanizmy tapicerskie, stelaże krzeseł i biurek, elementy konstrukcyjne i części składowe regałów magazynowych.

Starannie projektowane, testowane i certyfikowane, wyróżniają się wyjątkową estetyką, funkcjonalnością i ergonomią, ciesząc się uznaniem użytkowników i spełniając restrykcyjne normy jakościowe oraz środowiskowe. GRUPA REJS regularnie prezentuje swoje rozwiązania i produkty m.in. podczas targów branżowych w kraju i za granicą.

Ofertę uzupełniają komponenty meblowe – płyty drewnopodobne i akrylowe, laminaty, blaty kompaktowe i drewniane, a także materiały kompozytowe. Komponenty te kierowane są głównie do architektów i projektantów wnętrz i proponowane są pod brandem DEKORES.

Firma dynamicznie rozbudowuje sieć stolarni w swoich placówkach handlowych, oferując usługi cięcia i okleinowania formatek oraz produkcję frontów meblowych i innych elementów do produkcji mebli.

Grupa REJS realizuje dystry­bucję produktów poprzez sieć własnych showroomów i placówek handlowych, partnerów i dystrybutorów w całym kraju, sklep internetowy e-rejs.eu i eksportując je też z sukcesem do odbiorców w 36 krajach na świecie.


źródło i zdjęcia: REJS

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT