Palisady i stopnie schodowe ChyżBet

Palisady to elementy betonowe, które upiększą tereny zielone dookoła domu. Sprawdzą się jako oddzielenie terenu zielonego od ścieżki, zabezpieczenie granic rabat (chronią przed osypywaniem się ziemi). Służą do budowy betonowych schodków. Można stworzyć z nich nawet betonowe donice na trawniku - niewielka forma sprawia, że łatwo ułożyć je w dowolne kształty i zrealizować wymarzony projekt zagospodarowania terenu.

Palisady i stopnie schodowe ChyżBet

ChyżBet ma w ofercie kilka rodzajów palisad, których większość dostępna jest w klasycznych kolorach: czarnym, szarym oraz czerwonym. Niektóre modele dostępne są w większej palecie kolorystycznej. 

Minipalisada i palisada Cios Skalny

Palisady Cios Skalny to oryginalne rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu, kto lubi odrobinę ekstrawagancji, wyszukaną estetykę, nietuzinkowe projekty. Wygląda jak odłupany fragment kamienia, surowy w swoim wykończeniu. Dostępna jest w bogatej kolorystyce kolormix, która zachwyca feerią barw wzorowaną na najpiękniejszych, występujących w naturze skałach.

Palisady klasyczne w ofercie ChyżBet

Palisada kwadratowa

To idealne rozwiązanie do budowy kwietników, gazonów, schodów oraz wyznaczania prostych ścieżek. Jest niska, ma regularny kształt. Cechuje ją ponadczasowa elegancja.

Palisada okrągła

Jest to palisada niska służąca jako dekoracyjne obrzegowanie czy fantazyjna konstrukcja schodów. Produkujemy ją w wysokościach 25 i 40cm. W porównaniu z wyższą - palisadą Rondo mamy tutaj więcej wersji kolorystycznych - także oliwkowy czy jasny i ciemny brąz.

Palisada okrągła.
Palisada kwadratowa.

Palisada prostokątna

Tutaj szybujemy wysoko, ponieważ oferujemy ją w wysokości brutto 150 cm jako palisadę zbrojoną. Dzięki prostym ścianom prezentuje się bardzo nowocześnie. Chętnie wybierana jest przez właścicieli małych domów, jak i drogowców, stawiana jest też w otoczeniu biurowców i nowoczesnych bloków.

Palisada Rondo

Podobnie jak niską palisadę okrągłą, palisadę Rondo cechuje okrągły kształt umożliwiający zazębianie się sąsiednich elementów. To bardzo popularny typ palisad o wdzięcznej nazwie, który może być nie tylko obrzegowaniem, ale służyć też do budowy swobodnie prowadzonych niskich murków oporowych. Podobnie jak w palisadzie prostokątnej wariant o wysokości 150 cm jest zbrojony.

Źródło i zdjęcia: ChyżBet

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT