Rozwiązania firmy Rejs do przechowywania przypraw kuchennych

Kto choć raz nie narzekał na wysypujące się lub tracące aromat zioła? Kto nie zdenerwował się podczas poszukiwań torebki z potrzebną w danej chwili mieszanką? Utrzymanie porządku w szafce z przyprawami to na ogół dość trudne, a jednak możliwe do realizacji, zadanie. Ogromnym ułatwieniem są odpowiednie akcesoria meblowe.

Rozwiązania firmy Rejs do przechowywania przypraw kuchennych

O komforcie codziennej pracy w kuchni - przygotowywania posiłków i sprzątania po nich, decydują najczęściej drobiazgi. Choć oczywiście układ i wielość funkcji, jakie oferują główne urządzenia AGD są bardzo ważne, to właśnie drobne rzeczy, do których szybko się przyzwyczajamy sprawiają, że w danym wnętrzu dobrze się czujemy. Jedną z nich jest dostęp do narzędzi i produktów, które wykorzystujemy podczas gotowania. Dlaczego to takie ważne?

- Jak wynika z naszych obserwacji i rozmów z klientami, przyprawy to jedne z najtrudniejszych do ułożenia, wyeksponowania i utrzymania w porządku elementów w kuchni. Na trudności w znalezieniu ziół skarży się ogromna większość osób. Dlatego też, wszelkie systemy pozwalające na ich uporządkowanie cieszą się rosnącą popularnością. Zwłaszcza, że w istocie są naprawdę proste w montażu - wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.

Systemy relingowe Rejs

Jakie akcesoria pomogą nam zaprowadzić ład wśród ziół? Jest ich sporo. Na uwagę zasługują przede wszystkim systemy relingowe REJS. Słoiczki z ziołami można umieścić na lekkich, wykonanych z drutu koszyczkach (jedno lub dwupoziomowych) podwieszanych pod szafkami górnymi. Można też skorzystać ze szklanych pojemników ze specjalnie wyprofilowaną nakrętką-haczykiem, które wiesza się bezpośrednio na relingu. Takie rozwiązanie umożliwia bezproblemowy dostęp do najpotrzebniejszych przypraw - nawet gdy mamy brudne ręce.

System relingowy Rejs

Rozwiązania do szafek podblatowych Rejs

Ci, którzy wolą przyprawy schować przed oczami gości, mogą się zdecydować na rozwiązania do szafek podblatowych. Do wyboru są dostępne w różnych szerokościach Cargo Mini i systemy szuflad Comfort Box i Slim Box. Ich pełny wysuw gwarantuje łatwy dostęp do pojemników ułożonych w zasięgu oczu i rąk. Zaś praktyczne systemy organizacji - w przypadku szuflad odpowiednio wyprofilowane wkłady, zaś w cargo - przesuwne relingi i ograniczniki, uniemożliwią przesuwanie się, mieszanie i przewracanie słoiczków.

Szuflada Comfort Box

Dodatkowym ułatwieniem będzie zamontowanie elektrycznych systemów wspomagania otwierania i zamykania, dzięki którym wystarczy lekkie naciśnięcie frontu, by szuflada lub cargo bezszelestnie się wysunęło.

Źródło i zdjęcia: Rejs

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE