Gazele Biznesu 2018 dla Profix

Czołowy producent oraz dystrybutor narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz odzieży roboczej i ochronnej firma Profix znalazła się wśród najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. W ubiegłorocznej edycji rankingu otrzymała tytuł "Gazeli Biznesu".

Gazele Biznesu 2018 dla Profix

Od 25 lat Profix konsekwentnie realizuje założoną strategię rozwoju. W tym czasie firma dostarczyła do swoich kontrahentów kilkadziesiąt milionów produktów, które znacząco wpłynęły na oblicze polskiego rynku narzędziowego. Cały czas wdraża liczne pionierskie programy wspierające sprzedaż. Zwiększa przychody i zatrudnienie. Jest jednym z czołowych producentów oraz dystrybutorów narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz modnej i nowoczesnej odzieży BHP w Polsce.

W swoich działaniach Profix nieustannie bierze pod uwagę konieczność dostosowania się do rosnących potrzeb klientów. Tak było w chwili kiedy wiele lat temu zapadła decyzja o budowie Centrum Logistycznego w miejscowości Łomna Las pod Warszawą. Projekt inwestycji został tak przygotowany, aby możliwa była dalsza rozbudowa firmy. W minionym roku zakończona została kolejna duża inwestycja, która zwiększyła powierzchnię magazynową o dodatkowe 8 tys. mkw. Dobre wyniki finansowe, wzrost zatrudnienia i coraz bardziej widoczne działania prokonsumenckie sprawiły, że po raz kolejny Profix został doceniony w corocznym rankingu „Gazele Biznesu”, organizowanym przez redakcję Pulsu Biznesu.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

źródło i zdjęcie: Profix

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE