Odznaka "Za Zasługi dla Wynalazczości" dla Grupy Tubądzin

Grupa Tubądzin jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm produkujących płytki ceramiczne w Polsce. Została nagrodzona honorową odznaką "Za Zasługi dla Wynalazczości", przyznawaną przez Urząd Patentowy RP.

Odznaka

Grupa Tubądzin od ponad trzech dekad nieustannie rozwija ofertę swoich produktów, wykorzystując pionierskie rozwiązania technologiczne. Otwarta w 2016 roku fabryka w Sieradzu jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w tej części Europy. Tubądzin, jako pierwsza firma w Polsce, rozpoczął produkcję wielkoformatowych gresów, sięgających wymiarami 120x240 cm.

Nadany przez premiera Mateusza Morawieckiego tytuł został przyznany za "szczególne zasługi w dziedzinie ochrony własności przemysłowej i rozwijania innowacyjności w Rzeczypospolitej Polskiej".

Ta prestiżowa odznaka dowodzi, że działania Ceramiki Tubądzin wykraczają poza bieżącą produkcję ceramicznych okładzin. Firma od wielu lat stara się bowiem połączyć świat architektury z artyzmem i wizjonerskim podejściem do kreowania przestrzeni.

ODZNAKA "ZA ZASŁUGI DLA WYNALAZCZOŚCI" DLA GRUPY TUBĄDZIN

- Otrzymanie odznaki "Za Zasługi dla Wynalazczości" to wielki zaszczyt. Nieustannie rozwijamy nasze fabryki, korzystamy z najnowocześniejszych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym oferta naszych produktów jest bardzo szeroka i zróżnicowana.

- Płytki Ceramiki Tubądzin stanowią wypadkową wieloletniego doświadczenia i perspektywicznego spojrzenia na ceramikę. W laboratoriach nasi specjaliści testują, a także tworzą nowatorskie rozwiązania, dzięki którym gotowy produkt cechuje się najwyższymi parametrami oraz wyjątkowym designem - mówi Andrzej Wodzyński, właściciel Grupy Tubądzin

Ceremonia wręczenia odznak miała miejsce 26 listopada 2018 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. Nagrodę z rąk dr Alicji Adamczak, prezes Urzędu Patentowego RP, odebrali Joanna Wodzyńska, współwłaścicielka Grupy Tubądzin i Paweł Oskard, członek Zarządu Grupy Tubądzin.

Uroczystość odbyła się w ramach jubileuszowych obchodów 100-lecia ustanowienia Urzędu Patentowego. W intencji polskich twórców i przedsiębiorców została odprawiona msza święta, celebrowana przez kard. Kazimierza Nycza. Wieczorem w Teatrze Wielkim odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa.

Źródło: Ceramika Tubądzin
Zdjęcie: Robert Graff

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE