Płytki strukturalne Ceramiki Tubądzin

Płytki o trójwymiarowej strukturze w formacie 33x90 cm Ceramiki Tubądzin nadają wnętrzom unikatowego charakteru. Duża różnorodność wzorów, barw i faktur pozwoli na uzyskanie aranżacji dostosowanej do własnych potrzeb.

Płytki strukturalne Ceramiki Tubądzin

KOLEKCJA PŁYTEK STRUKTURALNYCH UNIT PLUS CERAMIKI TUBĄDZIN

W kolekcji Unit Plus znalazły się trzy warianty strukturalnych płytek ściennych, utrzymanych w modnych białych barwach. Ich powierzchnię pokrywają zdobienia, przywodzące na myśl piaskowe struktury usypywane przez wiatr.

Cechujące się delikatnością i subtelnością wzory pozwalają wprowadzić do przestrzeni wyjątkowy nastrój oraz nadać aranżacji lekkości. Płytki z kolekcji Unit Plus charakteryzują się ponadto nowatorskim, satynowym wykończeniem, które sprawia, że zarówno wizualnie, jak i w dotyku są niezwykle delikatne.

CIEKAWE WZORY PŁYTEK STRUKTURALNYCH CERAMIKI TUBĄDZIN

Wykorzystanie złota i platyny jako elementów zdobiących płytki jest z pewnością rozwiązaniem unikalnym. Grupa Tubądzin w kolekcji House of Tones zawarła dekory ścienne, zdobione nieregularnymi liniami, które zostały pokryte tym najcenniejszym jubilerskim kruszcem. Dzięki nim aranżacja staje się wytworna, a jednocześnie elegancka i stonowana.

W kolekcji dostępne są także strukturalne płytki ścienne w odcieniach beżu oraz szarości, które pokrywa grafika obecna na dekorze, natomiast wersję białą zdobi nadruk imitujący splot naturalnych tkanin - lnu i bawełny.

ZDOBIENIA PŁYTEK STRUKTURALNYCH CERAMIKI TUBĄDZIN

Jednym z rozwiązań, które warto rozważyć podczas tworzenia wyjątkowej aranżacji jest wybór materiałów wykończeniowych, które będą współpracować ze światłem.

Matowa powierzchnia strukturalnego dekoru z kolekcji Horizon od Ceramiki Tubądzin została wzbogacona o drobinki połyskującego hematytu. Dzięki temu, w zależności od oświetlenia, płytki mienią się, co sprawia, że kompozycja staje się żywa i niezwykle atrakcyjna.

Płytki z kolekcji Horizon Ceramiki Tubądzin.

Kolekcję uzupełniają heksagonalne mozaiki ścienne dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych - eleganckiej czerni oraz subtelnej, jasnej wersji ivory. Zestawienie tych barw oraz faktur pozwala na stworzenie modnej i nowoczesnej aranżacji. Wykorzystanie strukturalnych płytek w projektowaniu wnętrz sprawia, że także pod względem estetycznym przestrzeń staje się wielowymiarowa.

Unikalne zdobienia produktów Ceramiki Tubądzin w zestawieniu z modnymi barwami i uniwersalnymi formatami pozwalają na stworzenie wyjątkowych kompozycji. Dzięki nim możemy wyodrębnić z otoczenia określone miejsce lub stworzyć jednolitą, spektakularną aranżację, która stanie się wizytówką naszego domu.

Więcej informacji na temat płytek strukturalnych na www.tubadzin.pl

Źródło i zdjęcia: Ceramika Tubądzin

FILMY OSTATNIO DODANE