Targi Nieruchomości, Budowa Domu i Wyposażenia Wnętrz AmberBUD Bydgoszcz

To najważniejsze wydarzenie branży budownictwa, nieruchomości i aranżacji w Bydgoszczy! Niepowtarzalna okazja dla budujących i remontujących dom czy mieszkanie oraz inwestorów a także profesjonalistów związanych z rynkiem nieruchomości i wszystkich kupujących.

Termin: 12.10 - 13.10.2024 r.
Miejsce: Bydgoszcz, ul. Toruńska 59; Hala ŁUCZNICZKA

Więcej informacji: https://amberbud.pl/

Zapraszamy do udziału w Targach AmberBUD– wyjątkowej przestrzeni dedykowanej Klientom WYMAGAJĄCYM, dla których priorytetem jest troska o wizerunek własnej marki oraz produktów i usług.

Targi AmberBUD w Bydgoszczy to nie tylko miejsce wystawiennicze. To przede wszystkim platforma, na której spełniają się marzenia i realizują interesy. Nasze doświadczenie jako operatora tego wydarzenia a także szeroki i zróżnicowany program sprzyjają nawiązywaniu korzystnych kontraktów.

Profesjonalizm i zrozumienie potrzeb klientów pozwala nam dostosować ofertę targów do najwyższych standardów. Wierzymy, że udział w Targach AmberBUD to doskonała okazja do zwiększenia widoczności, budowy silnej marki i nawiązania owocnych współprac.

Tu biznes spotyka się z innowacją, a wymagający klienci znajdują oferty dopasowane do ich oczekiwań. Zapraszamy do kreowania przyszłości branży razem z nami na Targach AmberBUD!

Źródło: EXPO PROPERTY BIS S.C.

Nie przegap
Targi, wystawy
Targi Nieruchomości, Budowa Domu i Wyposażenia Wnętrz AmberBUD Bydgoszcz
Targi, wystawy
Bydgoszcz HOME DESIGN
Targi, wystawy
Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu
Targi, wystawy
Łódź HOME DESIGN
Targi, wystawy
Międzynarodowe Targi Budownictwa, Nieruchomości i Aranżacji InterDOM KRAKÓW
Targi, wystawy
KIAF - Międzynarodowe Targi Achitektury Wnętrz
Targi, wystawy
Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT