Łódź HOME DESIGN

Przyjdź na Targi i odkryj najnowsze trendy designu! Zanurz się w inspirującym świecie innowacyjnych projektów, nowoczesnych stylów oraz kreatywnych rozwiązań. Zajrzyj na stoiska projektantów i spotkaj się z liderami aranżacji wnętrz.

Termin: 5.10 - 6.10.2024 r.
Miejsce: Łódź, Al. Politechniki 4, Expo-Łódź

Więcej informacji: http://lodz.targihomedesign.pl

Zapraszamy do dwudniowej podróży po świecie Home Design. Stworzyliśmy wyjątkowe, miejskie Targi, które odbywają się przez 2 dni w sercu Łodzi. Wydarzenie to inspirująca przestrzeń, gdzie spotykają się pasjonaci designu i aranżacji wnętrz. W naszym unikalnym środowisku możesz odkryć najnowsze trendy, zgłębić się w najnowocześniejsze rozwiązania oraz porozmawiać z ekspertami, producentami, dystrybutorami, a także utalentowanymi projektantami i architektami wnętrz.

Targi Home Design w Łodzi to nie tylko miejsce zakupów, ale przede wszystkim platforma dialogu, gdzie pomysły przeradzają się w konkretne działania. Spotkasz się z mistrzami branży, uzyskasz profesjonalne porady, a także zdobędziesz wiedzę, jak zharmonizować funkcjonalność z estetyką w Twoim wnętrzu. W trakcie targów odkryjesz innowacyjne produkty, modne stylistyki i technologiczne innowacje, które odmienią Twoje otoczenie.

Źródło: EXPO PROPERTY BIS S.C.

Nie przegap
Targi, wystawy
Targi Nieruchomości, Budowa Domu i Wyposażenia Wnętrz AmberBUD Bydgoszcz
Targi, wystawy
Bydgoszcz HOME DESIGN
Targi, wystawy
Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu
Targi, wystawy
Łódź HOME DESIGN
Targi, wystawy
Międzynarodowe Targi Budownictwa, Nieruchomości i Aranżacji InterDOM KRAKÓW
Targi, wystawy
KIAF - Międzynarodowe Targi Achitektury Wnętrz
Targi, wystawy
Centralne Targi Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT