Jak szybko i łatwo wyrównać podłoże pod płytki w łazience?

Można w szybki i łatwy sposób wyrównać płytki, tylko przy pomocy gładkiej, trwałej i szybkowiążącej wylewki sampoziomującej. Umożliwia to także wykonanie spadku do odpływu liniowego.

Jak szybko i łatwo wyrównać podłoże pod płytki w łazience?

Sposób na wyrównanie podłoża w łazience

Samopoziomująca wylewka do łazienki od firmy Weber pomaga w wyrównaniu podłoża. Masa samopoziomująca weberfloor 4025 działa wręcz błyskawicznie. Produkt Self Drying Technology sprawia, że podkład bardzo szybko się wiąże i wysycha. Pozwala to na układanie płytek i panli już po ok. 3 godzinach od wyrównania powierzchni.

Masa samopoziomująca weberfloor 4025 charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i sprawdzi się także przy wyrównywaniu podłoża pod parkiet czy deskę egzotyczną. Właściwości weberfloor 4025:

  • szeroki zakres stosowania: 1-10 mm,
  • wyjątkowo gładka i twarda powierzchnia,
  • idealnie poziomuje podłoże,
  • można ją stosować także do wygładzania jastrychów z ogrzewaniem podłogowym,
  • w 100% wiąże chemicznie wodę, więc nie odparowuje i można spokojnie układać na nim płytki lub panele podłogowe.

Jak wykonać spadek do odpływu liniowego?

Masa samopoziomująca nie nadaje się na formowanie spadków np. do odpływu liniowego. Doskonałym rozwiązaniem są dwie masy - weber.floor 4045 lub weber.floor RAPID. weber.floor 4045 umożliwia aplikowanie hydroizolacji już po 3 godzinach. Jest to bardzo plastyczna masa, dzięki czemu uformowanie spadków jest niezwykle proste. weber.floor RAPID to szybkowiążący jastrych cementowy. Po wykonaniu spadku, można przystąpić do dalszych prac po 24 godzinach.

Źródło i zdjęcia: Weber

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE