Złoci medaliści Targów BUDMA 2020

Jury oceniło 39 produktów zgłoszonych przez wystawców Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA.

Złoci medaliści Targów BUDMA 2020

Wyróżnione produkty 

Docenione przez juty produkty są warte uwagi, ponieważ wyznaczają trendy w budownictwie w 2020 roku. Jak co roku w ramach Targów BUDMA wybierani są laureaci jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród w naszym kraju – Złoty Medal MTP, który tym razem przyznany został branży budowlanej.

Wyróżnienie otrzymują ją produkty, usługi i rozwiązania, które charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, innowacyjnych rozwiązań czy także stworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie dostępne na rynku. 

– W tym roku Jury miało niezwykle ciężkie zadanie. Wszystkie zgłoszone do konkursu produkty reprezentowały bardzo ciekawe, nowoczesne rozwiązania – mówi dyrektor Targów BUDMA, Dariusz Muślewski.

– Nie było łatwo dokonać wyboru spośród kilkudziesięciu zgłoszeń, a o ostatecznym werdykcie decydowały często niewielkie szczegóły - dodaje.  Złożony z ekspertów Sąd Konkursowy, pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, Złotymi Medalami MTP nagrodził 39 produktów Targów BUDMA 2020, dwa przyznał produktom zgłoszonym w ramach odbywających się w tym samym czasie Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ oraz kolejne dwa rozwiązaniom, które prezentowane będą na Targach KOMINKI.

– Liczba laureatów konkursu w znaczący sposób podkreśla dążenie firm budowlanych do wprowadzania na rynek coraz to nowszych, lepszych jakościowo i technologicznie rozwiązań, które są w stanie sprostać wymaganiom nowoczesnego, spełniającego coraz bardziej surowe normy, budownictwa – podsumowuje Dariusz Muślewski.

– Jestem dumny, że takie produkty już niedługo w Poznaniu będą mogli bliżej poznać zwiedzający Targów BUDMA, na które już dzisiaj serdecznie zapraszam - w imieniu zarówno zdobywców nagrody Złotego Medalu jak i wszystkich wystawców targów!

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach 4-7 lutego 2020 w Poznaniu. Ekspozycję zwiedzać będzie około 50 tysięcy fachowców, inwestorów, przedstawicieli handlu, generalnych wykonawców, inżynierów i architektów – ciekawych nowości i gotowych na podjęcie nowych wyzwań biznesowych. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich czekać będzie na nich niemal 1000 wystawców z ponad 30 krajów świata.

Źródło i zdjęcia: BUDMA 

Komentarze

FILMY OSTATNIO DODANE