Program z nagrodami Weber Profi+ dla wykonawców budowlanych

Wykonując w jednym domu podkład podłogowy oraz posadzkę z zastosowaniem rekomendowanych produktów marki Weber, można zdobyć sporą pulę punktów i wymienić je na główne nagrody. Wszystko to w skierowanym do wykonawców budowlanych programie Weber Profi+.

Program z nagrodami Weber Profi+ dla wykonawców budowlanych

Dla kogo nagrody?

Jeżeli jesteś wykonawcą budowlanym, który kładzie jastrych i podłogi w domach jednorodzinnych, zapewne słyszałeś o programie Weber Profi+, w którym kupujesz produkty marki Weber, otrzymując w zamian punkty do wymiany na atrakcyjne nagrody. Mając świadomość, jak sporej wiedzy technicznej, doświadczenia i dokładności potrzeba podczas układania podłóg i posadzek, to właśnie wykonawcom dedykowany jest ten program.

Nagrody za punkty

Nagrody Weber Profi+ dostępne są w trzech kategoriach, czyli za zebranie 350, 1000 i 2000 punktów. Im więcej punktów, tym bardziej atrakcyjne nagrody. Sprawdź poniżej, ile punktów możesz otrzymać za zakup produktów Weber niezbędnych do prac podłogowych w nowych oraz w remontowanych budynkach i na co możesz wymienić zdobyte punkty.

350 punktów możesz wymienić na 10 szt. t-shirtów, 3 szt. spodni do pasa lub na czajnik Zelmer, jak też na zestaw przydatnych narzędzi KUBALA, czy ciepły i jakościowy polar (zobacz nagrody).

Ile powierzchni podłóg należy wykonać, żeby zdobyć nagrody?

Jaki więc zakup materiałów podłogowych jest niezbędny do uzyskania pierwszego pułapu 350 punktów? 350 punktów otrzymamy, po wykonaniu około 45 m² podłogi płynnym jastrychem weber.floor FLOW na ogrzewanie podłogowe lub użyjesz błyskawicznej posadzki (jastrychu cementowego) weber.floor RAPID.

W obu przypadkach szacunkowa grubość wylewki dla uzyskania 350 punktów to min. 5 cm. Łatwo więc obliczyć, że za wszystkie podłogi w standardowym domu jednorodzinnym można dostać nawet 1000 punktów, a następnie wymienić je na wiertarkę BOSCH, detektor metali, praktyczny alkomat lub wideorejestrator drogi do samochodu. Możesz również wybrać bon podarunkowy do Media Expert i kupić sobie, co tylko zechcesz.

Korzystając z weber.floor FLOW lub weber.floor RAPID w piętrowym, nieco większym domu, można za zakupione do prac materiały otrzymać 2000 punktów i wybrać spośród głównych nagród w programie Weber Profi+ przydatne w pracy narzędzia, takie jak: wiertarko-wkrętarka BOSCH, dalmierz BOSCH, zestaw narzędzi Yato, HP - drukarka / skaner / ksero z wifi lub myjka ciśnieniowa Kärcher. Możesz wybrać solidne radio budowlane Bosch i cieszyć się muzyką podczas pracy.

To jeszcze nie koniec pozytywnie punktowanych podłóg, dzięki którym możemy otrzymać nagrody w programie Weber Profi+.

Używając jastrychu podłogowego weber.floor 1000 na około 90 m² podkładu o grubości 5 cm, otrzymasz na swoje konto 350 punktów. A co dla osób, które pracują z miksokretem?
Kupując gotowe spoiwo weberfloor FIBROCEM do mixokreta na około 235 m² podłóg, też możesz zdobyć 350 punktów.

Zbieraj punkty na kilku budowach

Nie musimy ograniczać się do jednej budowy. Wykonując posadzki samopoziomujące lub podkłady podłogowe (jastrychy) na mniejszych powierzchniach, możemy w bardzo prosty sposób zebrać punkty na nagrody z kilku inwestycji. Na zgłoszenie produktów i ich wymianę na wartościowe nagrody (zgłaszaj i odbieraj punkty w tym samym roku) mamy cały rok kalendarzowy.

W jaki sposób przystąpić do programu Weber Profi+?

Wystarczy zarejestrować się online na stronie internetowej www.weberprofiplus.pl albo wypełnić formularz papierowy u przedstawicieli techniczno-handlowych Weber lub w firmie handlowej. Zapraszamy do programu wszystkie ekipy wykonujące prace podłogowe!

Źródło i zdjęcie: Saint-Gobain Construction Products Polska marka Weber

Komentarze

30 Maj 2019, 11:10

Dnia 27.05.2019 o 10:15, Gość Maciej napisał: Super program! Bardzo nam miło!  Zapraszamy do pracy z produktami Weber i zdobywania nagród! Pozdrawiamy!

Gość Mariusz

30 Maj 2019, 11:07

Dobre to, nie wiedziałem.

Pozostaje tylko korzystać. Chemia budowlana Weber jest popularna wśród wielu Wykonawców. Skoro przy okazji można mieć dodatkowe profity.

Gość Maciej

27 Maj 2019, 08:15

Super program!

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl
Pokaż wszystkie komentarze
FILMY OSTATNIO DODANE