Tytuł Budowlanej Firmy Roku 2018 dla Rockwool

Pod koniec stycznia odbyła się XVI edycja gali Builder Awards. ROCKWOOL Polska, producent niepalnych materiałów izolacyjnych z wełny skalnej, po raz kolejny odebrał nagrodę dla Budowlanej Firmy Roku 2018. Za tym zwycięstwem stoi proste przesłanie - tylko sprawdzone rozwiązania budowlane są gwarantem życia w komforcie, zdrowiu i czystym powietrzu.

Tytuł Budowlanej Firmy Roku 2018 dla Rockwool

Prestiżowy plebiscyt, organizowany przez magazyn Builder, nagradza firmy z branży budowlanej, które wyróżniają się na polskim rynku jakością swoich produktów, innowacjami, promocją, dobrymi praktykami i relacjami biznesowymi. Tytuł dla Budowlanej Firmy Roku powędrował do ROCKWOOL Polska - za profesjonalizm i najwyższą jakość produktów.

- Ta nagroda jest dla nas bardzo cenna i pokazuje, że branża dostrzega i docenia liderów, a także świetnie wychwytuje kierunki rozwoju rynku. Mamy zaszczyt być w tej grupie już po raz 15. Walka ze smogiem, podniesienie efektywności energetycznej, bezpieczeństwo pożarowe i poprawa komfortu życia to cele nas wszystkich.

- W ROCKWOOL wiemy, że każdy ma indywidualny wpływ na kreowanie zarówno swojego życia, jak i otoczenia. Nasze rozwiązania izolacyjne są dla każdego, kto jest świadomy korzyści, jakie z nich płyną: to zdrowie, komfort, niskie koszty ogrzewania i czyste powietrze - mówi Łukasz Glapa, dyrektor marketingu w ROCKWOOL CEE.

Niezwykłe właściwości wełny skalnej, która powstaje w pełni z naturalnych surowców, pozwalają na tworzenie wyjątkowo przyjaznych i bezpiecznych miejsc do życia, w których panuje dobry mikroklimat pomieszczeń, właściwe parametry akustyczne i zwiększona ochrona przeciwpożarowa - wszystko to pozytywnie wpływa na samopoczucie mieszkańców, ich koncentrację i zdrowie.

Ważna jest także efektywność energetyczna, która jest podstawą w myśleniu o tkance miast przyszłości - energooszczędnych, komfortowych, budowanych zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, pozbawionych smogu.

Dla deweloperów, projektantów i inwestorów dużych obiektów użyteczności publicznej jakość materiałów izolacyjnych ma szczególne znaczenie - muszą być one niepalne, odporne i bezpieczne w użytkowaniu. Wybór izolacji z wełny skalnej ROCKWOOL jest oczywisty - produkty te są wysoko cenione przez architektów i projektantów nowoczesnych obiektów, które wzbogacają architektoniczną mapę Polski.

Wełna skalna znalazła zastosowanie przy tak prestiżowych inwestycjach jak Hala Koszyki w Warszawie, stołeczny hotel Europejski, wieżowiec Bałtyk w Poznaniu czy budynek NOSPR w Katowicach.

- W ROCKWOOL skupiamy się na tym, by kształtować dobre nawyki dziś i dla przyszłych pokoleń, wskazywać energooszczędny tryb życia w poszanowaniu natury, a także wzbogacać nowoczesne życie dzięki materiałowi, którego nie widać gołym okiem, a który decyduje o naszym samopoczuciu i zdrowiu - dodaje Łukasz Glapa.

Źródło i zdjęcie: Rockwool

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE