PRODUCENCI
Pfleiderer Prospan
ul.Bolesławiecka 10 , 98-400  Wieruszów
tel. 62 783 31 00

Pfleiderer specjalizuje się w produkcji materiałów na bazie drewna stosowanych w meblarstwie, przemyśle wnętrzarskim i budownictwie. Dostarcza płyty meblowe, blaty kuchenne, laminaty HPL oraz sztuczne okleiny do największych producentów mebli w Polsce oraz kilku tysięcy średnich i mniejszych firm branży meblowej.

Nasze produkty są znane w Europie wschodniej, południowej oraz Skandynawii. Jesteśmy częścią koncernu Pfleiderer AG. Spółka Pfleiderer Grajewo S.A. jest notowana na warszawskiej GPW.

Zakłady produkcyjne w Grajewie i Wieruszowie istnieją na rynku od ponad 30 lat.

PRODUKTY – od etapu budowy poprzez wykończenie wnętrza i jego umeblowanie. Produkty Pfleiderera towarzyszą nam na każdym etapie tworzenia i aranżacji bliskiej nam przestrzeni.

Płyty budowlane MFP, laminaty HPL czy płyty meblowe - oferowane przez nas rozwiązania produktowe doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach prywatnych jak i obiektach użyteczności publicznej.

Zawsze o krok do przodu – pracując nad nowymi produktami kierujemy się najnowszymi trendami, dokładnie analizujemy specyficzne potrzeby rynków i klientów. Wprowadzamy do oferty również indywidualne i unikalne rozwiązania czego przykładem jest projekt „Brzoza POLSKA!”.

Komplementarność oferty – każdy element wnętrza musi spełniać określone wymogi związane z miejscem i intensywnością użytkowania. Dla estetyki wnętrza ważne jest jednak, żeby niezależnie od użytych materiałów było ono spójne wzorniczo. Nasza oferta – jako jedyna na rynku spełnia te oczekiwania.

ROZWIŃ OPIS
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT