PRODUCENCI
Anser
ul.J. Conrada 7, 01-922  Warszawa
tel. 46 856 73 40

Zakład produkcyjny firmy Anser powstał w 1989 r. zatrudniając 11 pracowników. W 1997 r. miało miejsce otwarcie Centralnego Laboratorium Badawczo-Rozwojowego, a w 2002 r. nastąpiło wdrożenie Systemu Kontroli Jakości ISO 9001:2000.

Aktualnie w firmie Anser jest zatrudnionych 250 osób w 15 wyspecjalizowanych zakładach wytwarza ponad 260 produktów.

Są to między innymi:

 • Farby wodne, rozpuszczalnikowe i proszkowe oraz pasty barwiące,
 • Lakiery,
 • Grunty,
 • Impregnaty,
 • Kleje dyspersyjne polimerowe, rozpuszczalnikowe kauczukowe i polimerowe, bezrozpuszczalnikowe epoksydowe i PU, termotopliwe, gipsowe oraz cementowe dla budownictwa, meblarstwa, obuwnictwa, produkcji opakowań i wielu innych,
 • Zaprawy tynkarskie, murarskie i inne,
 • Tynki cementowe, gipsowe, polimerowo-mineralne, mozaikowe i akrylowe,
 • Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki do farb i klejów,
 • Pianki montażowe PU,
 • Uszczelniacze silikonowe, akrylowe, bitumiczne i kity,
 • Polimery winylowe i akrylowe.

Od 1997 roku Anser skutecznie rywalizuje na rynku przemysłowych klejów meblarskich z czołowymi producentami europejskimi. Przy większych zamówieniach firma jest w stanie opracować kleje o parametrach zoptymalizowanych do indywidualnych wymagań klienta.

Produkty firmy ANSER stanowią elementy składowe systemu ociepleń ścian zewnętrznych budynków w technologii lekkiej mokrej. System charakteryzuje się wyjątkową łatwością wykonania, stabilnością i trwałością. Wyróżnia się wysoką odpornością na oddziaływanie czynników atmosferycznych i mechanicznych.

Prawidłowo wykonana warstwa elewacji skutecznie likwiduje mostki termiczne w ścianie. Na uwagę zasługują wysokie walory estetyczne elewacji zapewnione przez duży wybór struktur wykończeniowych oraz szeroki wachlarz kolorów.

INFORMACJE DODATKOWE

Kraj produkcji: Polska

Dystrybucja: sprzedaż hurtowa, detaliczna oraz przez sieć dystrybutorów

Aprobaty i certyfikaty: ISO 9001:2005, Aprobata Techniczna ITB AT-15-4583/2005 Certyfikat zgodności nr ITB-0085/Z, Krajowa Deklaracja Zgodności nr 46.

Pozostała oferta: etery celulozy i wszystkie surowce do klejów cementowych, dodatki do klejów cementowych i zapraw gipsowych, dyspersje polioctanowe, dyspersje akrylowe i dyspersje akrylowo-styrenowe, zaprawy klejące do płytek i bloczków pianobetonowych, zaprawy budowlane cementowe i cementowo-wapienne, zaprawy gipsowe, gładzie, tynki mineralno-polimerowe, podkłady podłogowe, preparaty gruntujące, preparaty biobójcze i przeciwwilgociowe, środki ochrony drewna, kleje dyspersyjne i rozpuszczalnikowe, kleje przemysłowe (m.in. szewskie, tapicerskie, meblarskie, do parkietów), kleje uniwersalne, kleje montażowe, piany montażowe PU, uszczelniacze silikonowe, akrylowe i bitumiczne, farby wewnętrzne i elewacyjne, bejce, impregnaty, lakiery, pasty barwiące oraz rozpuszczalniki i rozcieńczalniki do farb i klejów.

ROZWIŃ OPIS