Nowe drzwi z panelem wsadowym SOLANO 86 od Krispol objęte ulgą termomodernizacyjną

Linia drzwi zewnętrznych z panelem wsadowym SOLANO 86 marki Krispol to 16 modeli, które spełniają warunki ulgi termomodernizacyjnej. Dzięki temu możesz uzyskać dofinansowanie na ich wymianę i poprawić efektywność energetyczną swojego domu. 

Nowe drzwi z panelem wsadowym SOLANO 86 od Krispol objęte ulgą termomodernizacyjną

W Polsce większość domów jednorodzinnych wymaga przeprowadzenia kompleksowej termomodernizacji. Długoterminowa Strategia Renowacji zakłada szerokie wsparcie dla tych mieszkańców, którzy chcą podjąć się renowacji swojego domu i poprawić jego efektywność energetyczną. Żeby zachęcić Polaków do działania, wprowadzono programy Czyste Powietrze i Ciepłe Mieszkanie oraz liczne ulgi podatkowe.

Marka KRISPOL wychodzi naprzeciw fali renowacji i w trosce o przyszłe pokolenia rozbudowuje swoją ofertę o nowe rozwiązania, które mają zapewnić inwestorom komfort mieszkaniowy i finansowy.

Nowość! Linia drzwi wejściowych z panelem wsadowym SOLANO 86

Nowy system drzwi zewnętrznych SOLANO 86 jest efektem udanej kooperacji konstruktorów KRISHOME z dostawcami systemów aluminiowych. Dzięki niej powstały drzwi z panelem wsadowym, bazujące na sprawdzonym systemie MB86 oraz na najpopularniejszych wzorach drzwi SOLANO 90.

To przystępny cenowo produkt o wysokich parametrach technicznych i modnym wyglądzie. Producent dołożył wszelkich starań do tego, by nowa linia drzwi idealnie dopasowała się do pozostałych elementów stolarki KRISPOL. Nowa kolekcja składa się z 16 unikatowych modeli drzwi.

Modele drzwi zewnętrznych marki Krispol z panelem wsadowym SOLANO 86, które spełniają warunki ulgi termomodernizacyjnej.

Linia drzwi SOLANO 86 jest rozwiązaniem na współczesne czasy. To nowa gwiazda termomodernizacji. Ich konstrukcja bazuje na aluminiowej ramie skrzydła i ościeżnicy. Panele wsadowe są montowane wewnątrz skrzydła w taki sam sposób, jak ogólnie stosowane szyby zespolone. Widoczne są trzy kontury: profil ramy, profil skrzydła i panel.

Istnieje możliwość okleinowania drzwi bogatą paletą dekorów, malowania strukturalnego lub wyboru koloru z palety RAL - to naprawdę szerokie pole do popisu. Paleta kolorystyczna z kolekcji 2022/2023 dostępna jest w sieci salonów KRISHOME oraz w punktach sprzedaży w całym kraju.

Dobór stolarki otworowej to jedna z najważniejszych kwestii podczas termomodernizacji domu lub jego budowy. Wielu inwestorów zastanawia się nad tym, na jakie rozwiązania postawić, żeby być w pełni zadowolonym z wyboru. W takim przypadku warto skorzystać z rekomendacji.

Stolarka KRISPOL znajduje się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów spełniających wymagania Programu Czyste Powietrze, kwalifikujących się do ulgi termomodernizacyjnej. Lista jest bezstronnym źródłem informacji, a wpisane na nią produkty przeszły złożony proces weryfikacji.

Źródło i zdjęcia: Krispol

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT