FAKRO partnerem Pikniku Architekta

Piknik Architekta odbył się na krakowskich Błoniach z udziałem arch. Krzysztofa Mirucia. Architekci wraz z rodzinami mogli skorzystać z pięknej tego dnia pogody, w luźnym klimacie spotkań kuluarowych. W tych spotkaniach oczywiście uczestniczyło FAKRO jako Partner wydarzeń. Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami, na merytoryczne dyskusje o produktach, ofercie i jej dostosowaniu do obecnych wymogów środowiskowych i projektowych.

FAKRO partnerem Pikniku Architekta

Walny Zjazd Delegatów SARP

Podczas tegorocznego Walnego Zjazdu Delegatów SARP finał miała również 39. edycja Nagrody Roku SARP, która przyznawana jest za najlepszy obiekt architektoniczny zrealizowany w Polsce do końca 2021 roku. W tym roku przyznano aż dwie nagrody Grand Prix. Ex aequo zwyciężyły: kładka pieszo-rowerowa z zapory na Wzgórze Zamkowe w Dobczycach autorstwa Biura Projektów Lewicki Łatak oraz pracownia SLAS architekci za rozbudowę budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju.

W wydzielonej „Strefie dla Architekta 2022” FAKRO przywitało swoich gości w specjalnie przygotowanym namiocie, prezentując swój topowy produkt - sterowane elektrycznie okno do dachów płaskich DEF. Oczywiście gospodarze z FAKRO dzielili się wiedzą produktową z odwiedzającymi stoisko architektami. Nie zabrakło też sprzyjającego rozmowom biznesowym miejsca do wypoczynku na leżakach.

Wyborczy, Krajowy Zjazd Izby Architektów RP

Tegoroczny Zjazd Krajowy Architektów RP był o tyle ważny, że wybrano nowego prezesa IARP na kolejne 4 lata działalności Izby. Został nim pan Piotr Fokczyński, który przejmie pałeczkę dowodzenia od dotychczas pełniącej funkcję prezes, pani Małgorzaty Pilinkiewicz. Plany na dalszą służbę architekturze są bardzo ambitne. FAKRO uczestniczyło w tym ważnym wydarzeniu, podczas którego Elżbieta Solewska, specjalista ds. marketingu i współpracy z architektami przedstawiła ofertę i wygłosiła prezentację. Takie spotkania dają szansę nawiązania długotrwałych i owocnych relacji biznesowych.

Piknik Architekta z gościem specjalnym, arch. Krzysztofem Miruciem

1 lipca jest Światowym Dniem Architektury. To był doskonały moment, aby w gronie architektów i ich rodzin wspólnie świętować ten dzień na Pikniku Architekta zorganizowanym przez Virtus Studio. To była okazja do nawiązania pogłębienia relacji biznesowych, a także do wybornej zabawy w swobodnej atmosferze przy muzyce na żywo. Gościem specjalnym pikniku był arch. Krzysztof Miruć, który podzielił się swoją wiedzą oraz inspiracjami z jego codziennej pracy. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć firmy FAKRO, producenta nie tylko okien dachowych, ale i markiz, których Krzysztof Miruć jest ambasadorem.

Źródło i zdjęcia: Fakro

 

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT