WIŚNIOWSKI z tytułem Lidera Rynku Stolarki 2021

Podczas jesiennego Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2021 przyznano firmie WIŚNIOWSKI tytuł Lidera Rynku Stolarki (w kategorii "Bramy"). Otrzymane wyróżnienie to dowód na skuteczność strategii producenta stolarki oraz rozwój mimo trudnej sytuacji gospodarczej.

WIŚNIOWSKI z tytułem Lidera Rynku Stolarki 2021

WIŚNIOWSKI z tytułem Lidera Rynku Stolarki 2021

Wyróżnienia zostały wręczone podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki. Tegoroczne wyróżnienie to już kolejna nagroda dla marki WIŚNIOWSKI. W trakcie wydarzenia dyskutowano o trendach w branży i szansach na rozwój sektora.

Ten tytuł to wielki zaszczyt, szczególnie dziś, gdy gospodarka i branża dopiero podnoszą się po ubiegłorocznym spowolnieniu. Cieszę się, że mimo trudności na rynku surowców cała branża rozwija się w zaskakującym tempie. To dowód, że mądre planowanie i profesjonalizm budują silne przedsiębiorstwa. Życzę sobie i Państwu, byśmy w kolejnym roku spotkali się w jeszcze lepszych nastrojach, pełni dumy z osiągniętych celówmówiła podczas odbierania nagrody prezeska firmy Krystyna Baran.

Certyfikat przyznający tytuł Lidera Rynku Stolarki 2021 firmie WIŚNIOWSKI
Certyfikat przyznający tytuł Lidera Rynku Stolarki 2021 firmie WIŚNIOWSKI fot. WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
 

Firma WIŚNIOWSKI produkuje – oprócz bram garażowych – również najwyższej jakości okna, drzwi oraz ogrodzenia. Dzięki tak bogatej ofercie plasuje się w czołówce europejskich producentów branży. Ponad 30-letnie doświadczenie i unikalna strategia rynkowa sprawiły, że WIŚNIOWSKI jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek.

Firma WIŚNIOWSKI przeszła przez ten rok w zgodzie z ideą właściciela, który powtarza, że w czasie kryzysu należy odważnie inwestować. Stąd rozbudowa firmy, która ma teraz ponad 400 000 metrów kwadratowych powierzchnipodkreślała Krystyna Baran, dziękując za nagrodę.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A. (informacja prasowa)

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT