KRISPOL będzie wspierać siatkarzy w sezonie 2021/2022

KRISPOL, wiodący europejski producent bram i stolarki otworowej, kontynuuje współpracę z Polską Ligą Siatkówki w sezonie 2021/2022. Marka KRISPOL będzie towarzyszyć siatkarzom podczas rozgrywek w PlusLidze, TAURON 1. Lidze oraz rozgrywkach pucharowych.

KRISPOL będzie wspierać siatkarzy w sezonie 2021/2022

KRISPOL kontynuuje współpracę z Polską Ligą Siatkówki

W sezonie 2021/2022 marka KRISPOL będzie obecna na boiskach, digitalu i social mediach  przy najważniejszych wydarzeniach siatkarskich w PlusLidze oraz TAURON 1. Lidze, a także przy TAURON Pucharze Polski Kobiet i Mężczyzn czy Superpucharach. Pomarańczowy kolor to już stały element w krajobrazie siatkarskim.

Bardzo się cieszę, że przez kolejny sezon mamy przyjemność pracować z tak dynamicznie rozwijającą się firmą, jak KRISPOLpodkreśla Artur Popko, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. - KRISPOL to partner doskonały, świetnie współpracujący i mający wizję przyszłości. To dla mnie duża przyjemność, że jest z najlepszą ligową siatkówką w Europie i wiele wskazuje na to, że pozostanie na dłużej.

Na co dzień KRISPOL jest także sponsorem tytularnym od lat wspierającym drużynę siatkarską we Wrześni, rywalizującą na zapleczu Ligi Mistrzów Świata. Prezes klubu z Wrześni – Robert Wardak – został właśnie wybrany na członka zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Kolejny rok współpracy z Polską Ligą Siatkówki doskonale wpisuje się w naszą strategię. Chcemy być firmą aktywną w obszarach, które są ważne dla naszych klientów. Sport, a w szczególności siatkówka niesie za sobą mnóstwo pozytywnych, rodzinnych emocji. Żyjemy tym, co dzieje się w PlusLidze, bo jej wysoka jakość sportowa i marketingowa jest niezaprzeczalna w całej Europie. Jako firma też stawiamy na jakość i dzięki temu odnosimy sukcesykomentuje Karol Krysiński, Prezes Zarządu KRISPOL.

Przy okazji spotkania prezesów, Polska Liga Siatkówki przekazała Sponsorowi specjalne podziękowania za owocną współpracę i wsparcie w podnoszeniu atrakcyjności zawodowych lig siatkarskich w naszym kraju.

źródło i zdjęcie: KRISPOL

Komentarze

FILMY PRZESŁANE PRZEZ FIRMĘ
FILMY OSTATNIO DODANE
Copyright © AVT 2020 Sklep AVT